Problémy s IT řešíme přímo u Vás nebo na naší pobočce na ul. Vídeňská 202/119e, Brno.

Spolehlivý servis tabletů Samsung v Brně

Spolehlivý servis tabletů Samsung v Brně

Potřebujete profesionální servis vašeho tabletu Samsung? Rádi vám ho zajistíme na servisním středisku v Brně. Anebo můžete využít naši vzdálenou podporu – různá nastavení či instalace provádíme on-line.

 • Vždy komunikujete s odborníkem
 • Vše vysvětlíme srozumitelně
 • Vynaložíte minimum úsilí
 • Garantujeme vyřešení problému
Jednorázová cena:
od 400 Kč
Vždy účtujeme prvních 30 minut práce. Následně každou započatou čtvrt hodinu (15 min.) podle našeho ceníku.

Spolehlivý servis tabletů Samsung

Samsung Galaxy Tab A8
Samsung Galaxy Tab A7
Samsung S8
Samsung S6
Samsung Tab 3 Lite
Samsung logo

O tabletech Samsung

Značka Samsung dominuje především na trhu s chytrými telefony, ale pozadu nezůstává ani s tablety. V posledních letech přišla s několika modely, které se řadí k nejkvalitnějším a nejvýkonnějším zařízením na poli tabletů. Tablety Samsung jsou oblíbené především v Asii, kde zdatně konkurují Applu.

Celkově mají tablety Samsung dobrou pověst a jsou podobně poruchové jako zařízení od jiných výrobců. Hodí se pro uživatele v jakémkoliv věku.

Jak spolehlivé jsou tablety Samsung?

Nejčastější opravy tabletů Samsung

Softwarové závady nejsou u tabletů od Samsungu tolik časté jako mechanické poškození – uživatelům se často rozbíjí displej (buď praskne, nebo nefunguje na části obrazovky nefunguje dotyk), výjimkou nejsou ani problémy s napájením a napájecími konektory. Po delší době používání možná budete potřebovat výměnu tzv. home buttonu.

Pokud už u tabletů Samsung dojde na softwarové komplikace, může vás potrápit zavirování operačního systému, případně problémy při zapínání a vypínání zařízení. 

Jaké jsou nejčastější závady tabletů Samsung?

Které opravy tabletů Samsung se nevyplatí

Největší potíže nastávají v případě, když je potřeba výměna celého displeje, nebo pokud je mobil poškozený vodou (například kvůli nechtěnému polití tekutinou). U starších modelů ale mohou být důvodem k pořízení nového tabletu Samsung i drobné poruchy, například poškozená baterie nebo vadný konektor.

Pokud si nejste jistí, jestli se váš tablet Samsung vyplatí opravovat, kontaktujte naše hodinové ajťáky.

Které opravy tabletů Samsung se nevyplatí?

V čem jsou tablety Samsung specifické

U tabletů od Samsungu najdeme hned několik unikátností. Kromě AMOLED displejů s výraznými a živými barvami si zákazníci pochvalují třeba stylus S Pen, který umožňuje krásné a citlivé psaní/kreslení na displej tabletu.

Z dalších předností je vhodné zmínit propracovaný ekosystém Samsungu (funguje podobně jako ekosystém od Applu) nebo voděodolnost některých modelů.

S námi vám bude váš tablet Samsung vždy fungovat

Díky nám ušetříte svůj čas, energii a nervy.
Servis v Brně. On-line pomoc po celé ČR.
Poradíme vám s každým IT problémem.
Zjednodušíme soužití s technologiemi.

Které tablety Samsung vám opravíme?

Naši ajťáci si poradí se všemi modely tabletů od Samsung. Staré modely i ty nejmodernější – všechny dáme rychle do pořádku!

Ubíráme vám spoustu starostí

5
3 recenze
 • Profesionální přístup a rychlé odstranění problému. Servis zajistili online na dálku. Maximální spokojenost.

  Dominika Ratulovská

 • Hodinové Ajťáky jsem využila k nastavení a propojení počítačů ve firmě, nastavení certifikátů, proškolení a tipů práce s mac bookem. Proškolení jak efektivně používat tiskárny. Se službou jsem absolutně spokojená, přístup zaměstnanců, rychlé řešení náhle vzniklé situace. Vše proběhlo na více jak 100%. Děkuji

  Michaela „GEMMEDICAL“

 • Hodinoví Ajťáci mi pomáhají šetřit čas na místech, kde není moje energie potřeba. Kdysi jsem si všechno dělal sám. Sám si vybral PC, sám vše nainstaloval, sám vše odladil. Nyní s tím jak se firma rozrůstá, tak si uvědomují důležitost svého času. Proto spolupracuji s hodinovými ajťáky.

  Tomáš Drdla

Časté dotazy k servisu tabletů Samsung

Kolik stojí oprava tabletu Samsung?

Vždy záleží na typu poruchy: finančně náročná je například výměna skla tabletu Samsung, případně i výměna klíčových komponent uvnitř tabletu. Máte-li na servis svého zařízení omezený rozpočet, nechte si od nás opravu předem nacenit.

Mohu si tablet Samsung opravit sám/sama?

Teoreticky ano, ale důrazně to nedoporučujeme. Pokud nemáte s opravou tabletů zkušenosti, existuje riziko, že byste si svůj tablet Samsung nenávratně poškodil/a. I s menšími potížemi se raději obraťte na odborný servis.

Jak dlouho trvá oprava tabletu Samsung?

Doba servisu se odvíjí od typu poruchy a také od toho, jestli se jedná o hardwarové, nebo softwarové potíže. Obecně servis tabletu Samsung zabere desítky minut až několik hodin.

Kolik stojí výměna baterie u tabletu Samsung?

Cena výměny baterie u tabletu Samsung se většinou pohybují v řádech nižších tisíců korun. Vždy si ale servis nechte přesně nacenit od svého technika.

Opravujete tablety Samsung v Brně?

Ano, naši servisní technici pracují převážně z Brna. Jestliže bydlíte kdekoliv jinde, můžete nám svůj porouchaný tablet Samsung poslat poštou. Co nejdříve se mu budeme věnovat.