Usnadňujeme vám život s technologiemi

Netrapte se s IT technologiemi, které vám mají přeci ulehčovat život… Potřebujete opravit PC, poradit s výběrem mobilu, naučit se ovládat chytrou TV? Díky službě „Můj ajťák“ můžete už dnes všechno přehodit na nás!

S námi vám to bude vždy fungovat

Ušetříte svůj čas, energii a nervy

Máme spočítáno, že obyčejným lidem trvá hledání problému s IT zařízením celé 2 hodiny. A když si vybírají třeba nový mobil, tak jim to zabere až 3 hodiny. Vy se ale takhle zdržovat nemusíte! Se službou „Můj ajťák“ získáte okamžité a efektivní řešení.

Poradíme vám po celém Česku

Nemusíte nikam jezdit! Pouze zavoláte svého ajťáka, který s vámi většinu IT problémů dokáže vyřešit po telefonu, v on-line chatu nebo videokonzultací. A pokud bude potřeba fyzický servis, okamžitě zajistí kvalitní IT odborníky kdekoliv v Česku.

Můžete volat denně po-pá 8-20 h

Ať je vítr, parno, nebo déšť, naši ajťáci vám pomohou každý pracovní den od 8 do 20 hodin. Vy si budete užívat na procházce nebo si půjdete zacvičit a váš ajťák vyřeší všechny vaše starosti s IT zařízeními.

Poradíme vám s každým IT zařízením

Nemusíte mít obavy! Jsme profesionální ajťáci z IT firmy NASTAV.IT. Sledujeme nejnovější trendy v technologiích a vyznáme se ve většině chytrých zařízení napříč různými segmenty: PC, notebooky, mobily, tablety, Wi-Fi, alarmy, TV apod.

Těšíme se, až vám pomůžeme

To se opravdu těšíme! A hlavně se těšíme, jak vám usnadníme život s technologiemi – ušetříte spoustu času a nervů, nikam nebudete jezdit, zavoláte, kdy budete potřebovat, a to s každým IT zařízením. Líbí se vám to? Váš ajťák je připraven!

Pomáháme s IT lidem, jako jste VY

Vyřešíme... poradíme... naučíme

Dejte si dobrou kávu, zavolejte ajťáka a nechte si se vším poradit a pomoct. Se službou „Můj ajťákzískáte zcela novou generaci IT služeb.

Vyřešíme problém

Spoustu problémů s IT zařízeními dokážeme vyřešit do 15 minut na telefonu. Anebo vám zajistíme spolehlivý servis. Neřešte problémy, které nejsou „vaše parketa“.

Poradíme s výběrem

Hledáte pro sebe vhodný mobil, PC nebo „wifinu“? Neztrácejte hodiny nad porovnáváním stovky zařízení. Nechte si rychle a zkušeně vybrat pro vás to nejlepší.

Naučíme ovládat

Neznáte funkce své chytré TV nebo tabletu? Naši odborníci vás lehce provedou ovládáním. Nečtěte zdlouhavé návody, poslechněte si praktické rady.

Už jsme vám ušetřili tisíce hodin

5
3 recenze
 • Profesionální přístup a rychlé odstranění problému. Servis zajistili online na dálku. Maximální spokojenost.

  Dominika Ratulovská

 • Hodinové Ajťáky jsem využila k nastavení a propojení počítačů ve firmě, nastavení certifikátů, proškolení a tipů práce s mac bookem. Proškolení jak efektivně používat tiskárny. Se službou jsem absolutně spokojená, přístup zaměstnanců, rychlé řešení náhle vzniklé situace. Vše proběhlo na více jak 100%. Děkuji

  Michaela „GEMMEDICAL“

 • Hodinoví Ajťáci mi pomáhají šetřit čas na místech, kde není moje energie potřeba. Kdysi jsem si všechno dělal sám. Sám si vybral PC, sám vše nainstaloval, sám vše odladil. Nyní s tím jak se firma rozrůstá, tak si uvědomují důležitost svého času. Proto spolupracuji s hodinovými ajťáky.

  Tomáš Drdla

Napište nám právě teď

  Bez údajů označených hvězdičkou* se neobejdeme
  Po odeslání žádosti vás budeme kontaktovat co nejdříve, nejpozději do 2. pracovního dne.