Problémy s IT řešíme přímo u Vás nebo na naší pobočce na ul. Vídeňská 202/119e, Brno.

Usnadňujeme vám život s technologiemi

Netrapte se s IT technologiemi, které vám mají přeci ulehčovat život. Potřebujete opravit notebook, servis tiskárny, nebo využít servis ve vaší kanceláři?

S námi vám to bude vždy fungovat

Díky nám ušetříte svůj čas, energii a nervy.

Máme spočítáno, že obyčejným lidem trvá hledání problému s IT zařízením celé 2 hodiny. A když si vybírají třeba nový mobil, tak jim to zabere až 3 hodiny. Vy se ale takhle zdržovat nemusíte!

Servis v Brně. On-line pomoc po celé ČR.

Pomáháme se servisem hardware. Umíme opravit notebook, servisovat PC a tiskárnu. Instalujeme síťové rozvody, aktivní síťové prvky, a také spravujeme serverové technologie. Pro opravy využijte fyzický servis v našem u nás v Brně Na Kolišti.

Poradíme vám s každým IT problémem.

Nemusíte mít obavy! Jsme profesionální ajťáci z IT firmy Nastav.IT. Sledujeme nejnovější trendy v technologiích a vyznáme se ve většině chytrých zařízení napříč různými segmenty: PC, notebooky, mobily, tablety, Wi-Fi, alarmy, ale také v cloudových a serverových technologiích.

Zjednodušíme soužití s technologiemi.

Usnadníme Vám život s technologiemi – ušetříte spoustu nervů. Když budete potřebovat cokoliv nastavit nebo servisovat, zavoláte. A to s každým IT zařízením.

Pomáháme s IT lidem, jako jste VY

 • Pomalé PC

  S mým počítačem je to hrozné. Nabíhá celou věčnost! Pomalý je také internet a spouštění programů… Pomůže mi to někdo vyřešit?

 • Zavirovaný notebook

  Přišel mi podvodný e-mail a já v něm bohužel otevřel zavirovanou přílohu! Zachrání mi někdo moje data?

 • Zálohování fotek z mobilu

  Koupila jsem si nový telefon, ale na starém mám spousty krásných fotek! Bohužel nevím, jak si je uložit… Vyřeší mi to někdo?

 • Nestabilní Wi-Fi

  Mám homeoffice, ale s pomalým Wi-Fi připojením doma nestihnu vůbec nic! Pořád mi to padá… Kdo mi pomůže zrychlit Wi-Fi?

 • Zabezpečení domu

  Nedávno vykradli sousedy a chtěl bych zabezpečit dům. Bohužel vůbec nevím, jak bezpečnostní kamery fungují. Poradí mi někdo s výběrem?

Odborná pomoc on-line, ve Vaší provozovně, nebo u nás v IT servisu

Někdy stačí malá rada po telefonu, jindy je potřeba fyzický zásah IT odborníka. Jsme připraveni na obojí.

 

Vyřešíme problém

Zajistíme vám spolehlivý servis u nás v Brně, nebo vyřešíme nastavení IT techniky po telefonu. Neřešte problémy, které nejsou vaše „parketa“.

Pomůžeme s konektivitou

Potřebujete vyřešit konektivitu nebo zlepšit pokrytí Wi-Fi u vás doma nebo v kanceláři? Nechte si kvalitně pomoci našimi odborníky.

Nastavíme server

Potřebujete pomoci se zásahy na serveru, zálohováním či přesunem do cloudu, nebo nastavením aktivního monitoringu vaší sítě? Kontaktujte naše ajťáky

Ceník našich služebHodinoví ajťáci

Už jsme vám ušetřili tisíce hodin

5
3 recenze
 • Profesionální přístup a rychlé odstranění problému. Servis zajistili online na dálku. Maximální spokojenost.

  Dominika Ratulovská

 • Hodinové Ajťáky jsem využila k nastavení a propojení počítačů ve firmě, nastavení certifikátů, proškolení a tipů práce s mac bookem. Proškolení jak efektivně používat tiskárny. Se službou jsem absolutně spokojená, přístup zaměstnanců, rychlé řešení náhle vzniklé situace. Vše proběhlo na více jak 100%. Děkuji

  Michaela „GEMMEDICAL“

 • Hodinoví Ajťáci mi pomáhají šetřit čas na místech, kde není moje energie potřeba. Kdysi jsem si všechno dělal sám. Sám si vybral PC, sám vše nainstaloval, sám vše odladil. Nyní s tím jak se firma rozrůstá, tak si uvědomují důležitost svého času. Proto spolupracuji s hodinovými ajťáky.

  Tomáš Drdla