Problémy s IT řešíme přímo u Vás nebo na naší pobočce na ul. Vídeňská 202/119e, Brno.

Spolehlivá oprava telefonu Huawei v Brně

Spolehlivá oprava telefonu Huawei v Brně

Potřebujete špičkový servis pro váš telefon Huawei? Některé potíže můžete vyřešit s naší vzdálenou pomocí například nastavení provádíme on-line. A když mobil nebude stále fungovat, naši technici na servisu v Brně váš problém určitě vyřeší.

 • Vždy komunikujete s odborníkem
 • Vše vysvětlíme srozumitelně
 • Vynaložíte minimum úsilí
 • Garantujeme vyřešení problému
Jednorázová cena:
od 400 Kč
Vždy účtujeme prvních 30 minut práce. Následně každou započatou čtvrt hodinu (15 min.) podle našeho ceníku.

Spolehlivý servis mobilů Huawei

Huawei P8
Huawei P20
Huawei Mate 9
Huawei Mate 10
Huawei Mate 20
Huawei Y5
Huawei Y6
Huawei Y7
Huawei Nova 3
Huawei Nova 5
Huawei Nova 9
Huawei logo

Pověst mobilů Huawei

Co se kvality týče, mají mobily značky Huawei dlouhodobě dobrou pověst, i proto se staly významnými konkurenty iPhonů nebo telefonů Samsung. Dříve navíc Huawei cílil na zákazníky, kteří preferují nižší cenu, a snažil se jim za nízké částky dodat co nejkvalitnější smartphone. Firma své chytré telefony prodává také pod značkou Honor.

Mobily Huawei nicméně – na rozdíl od jiných značek – nemají přístup ke službám Google, včetně například běžné verze YouTube. Proto se Huawei musí v řadě ohledů spoléhat na alternativy.

Jak spolehlivé jsou mobily Huawei?

Nejčastější opravy a cena za servis mobilů Huawei

Huawei kvalitu svých mobilů posouvá neustále kupředu, což znamená, že uživatelé mají i méně důvodů k opravám. Když se potíže s mobilem Huawei vyskytnou, typicky se jedná o poruchu displeje, potíže s fungováním aplikací nebo o náhlou ne funkčnost celého zařízení. Po čase vás může zaskočit i slabší baterie.

Za drobné úpravy (např. výměna skla) zaplatíte kolem 2 tisíc Kč, větší servis telefonu Huawei vás může vyjít i na více než 5 tisíc.

Které opravy telefonů Huawei se nevyplatí

Telefony Huawei se pohybují v různých cenových relacích, takže může být poměrně obtížné určit, jestli se u nich vyplatí oprava. U levnějších a starších modelů platí, že se prakticky nikdy nevyplatí kompletní výměna displeje.

Napište našim hodinovým ajťákům a nechte je posoudit, kolik by stála oprava vašeho smartphonu Huawei.

Které opravy telefonů Huawei se nevyplatí?

V čem jsou mobily Huawei specifické

Mobily Huawei jsou v současnosti specifické především tím, že na nich není možné provozovat služby od Googlu. Proto jsou zařízení této značky rozšířená především v Číně.

Z pozitivních záležitostí si zaslouží vyzdvihnout především fotoaparáty, které jsou – především u nejnovějších modelů – zárukou kvalitních fotek. Spousta mobilů Huawei také podporuje duální SIM karty.

S námi vám bude váš telefon vždy fungovat

Díky nám ušetříte svůj čas, energii a nervy.
Servis v Brně. On-line pomoc po celé ČR.
Poradíme vám s každým IT problémem.
Zjednodušíme soužití s technologiemi.

Které mobily Huawei vám opravíme?

Naši ajťáci si poradí se všemi modely telefonů od Huawei. Staré modely i ty nejmodernější – všechny dáme rychle do pořádku!

Ubíráme vám spoustu starostí

5
3 recenze
 • Profesionální přístup a rychlé odstranění problému. Servis zajistili online na dálku. Maximální spokojenost.

  Dominika Ratulovská

 • Hodinové Ajťáky jsem využila k nastavení a propojení počítačů ve firmě, nastavení certifikátů, proškolení a tipů práce s mac bookem. Proškolení jak efektivně používat tiskárny. Se službou jsem absolutně spokojená, přístup zaměstnanců, rychlé řešení náhle vzniklé situace. Vše proběhlo na více jak 100%. Děkuji

  Michaela „GEMMEDICAL“

 • Hodinoví Ajťáci mi pomáhají šetřit čas na místech, kde není moje energie potřeba. Kdysi jsem si všechno dělal sám. Sám si vybral PC, sám vše nainstaloval, sám vše odladil. Nyní s tím jak se firma rozrůstá, tak si uvědomují důležitost svého času. Proto spolupracuji s hodinovými ajťáky.

  Tomáš Drdla

Časté dotazy k servisu mobilů Huawei

Kolik stojí oprava displeje mobilu Huawei?

Vždy záleží na konkrétním případu, ale obecně se cena za výměnu displeje u mobilů Huawei pohybuje v rozmezí 1-3 tisíce Kč. 

Které závady u chytrých telefonů Huawei opravujete?

U smartphonů Huawei měníme skla a displeje, vyměňujeme baterie nebo opravujeme nefungující zapínání zařízení. Stejně tak vám vyčistíme konektory a opravíme porouchaný napájecí konektor.

Servisujete i telefony Huawei po záruce?

Ano, nezáleží na stáří telefonu ani na tom, jestli je ještě v záruce. U starších nebo dlouho používaných mobilů Huawei se ale oprava nemusí z finančního hlediska vyplatit. Podrobnosti vám sdělí servisní technik na základě diagnostiky.

Mohu si telefon Huawei opravit sám/sama?

Oprava mobilu Huawei svépomocí není dobrý nápad a nedoporučujeme ji. Abyste měli jistotu, že bude telefon správně fungovat a že nepřijdete o případnou záruku, nechte servis na IT odbornících. 

Je servis mobilů Huawei dražší než oprava mobilů jiných značek?

Cena za servis telefonů Huawei je velmi podobná jako u většiny jiných mobilů. Přesnou cenu vám sdělí servisní technik.