Problémy s IT řešíme přímo u Vás nebo na naší pobočce na ul. Vídeňská 202/119e, Brno.

Spolehlivý servis iPhone v Brně

Spolehlivý servis iPhone v Brně

Potřebujete špičkový servis pro váš iPhone? Některé potíže můžete vyřešit s naší vzdálenou pomocí například nastavení provádíme on-line. A když mobil nebude stále fungovat, naši technici na servisu v Brně váš problém určitě vyřeší.

 • Vždy komunikujete s odborníkem
 • Vše vysvětlíme srozumitelně
 • Vynaložíte minimum úsilí
 • Garantujeme vyřešení problému
Jednorázová cena:
od 400 Kč
Vždy účtujeme prvních 30 minut práce. Následně každou započatou čtvrt hodinu (15 min.) podle našeho ceníku.

Spolehlivý servis mobilů Apple

iPhone 6
iPhone X
iPhone SE
iPhone 8
iPhone 12
iPhone 13
iPhone 14
Apple logo

Pověst mobilů iPhone

Americká firma Apple a její iPhony jsou synonymem kvalitních, moderních a designově vyladěných mobilů. Mezi uživateli napříč kontinenty má Apple výbornou pověst, jeho smartphony patří, společně s mobily značky Samsung, k nejprodávanějším na světě. Oblíbenost a kvalita iPhonů se každopádně odráží i na jejich vyšší pořizovací ceně (i 30 tisíc Kč a více). Apple navíc hraje významnou roli také na poli notebooků nebo chytrých hodinek a sluchátek.

Mezi nejoblíbenější modely posledních let se řadí například mobily iPhone 11, iPhone 12 nebo iPhone SE, náročnější uživatelé si pak rádi pořizují nejnovější modely.

Jak spolehlivé jsou mobily iPhone?

Nejčastější opravy a cena za servis mobilů iPhone

iPhony patří k nejméně poruchovým smartphonům na trhu a často vydrží bez opravy i dlouhá léta – když už musí mobil značky Apple do servisu, je to většinou kvůli mechanickému poškození ze strany uživatele. Typicky jde o rozbitý displej, znečištěný napájecí konektor nebo porouchaný fotoaparát. U iPhonů, které nejsou vodotěsné, působí velké škody i voda.

Menší opravy iPhonů se pohybují v rozmezí 2-3 tisíce Kč, v případě rozsáhlejšího servisu ale počítejte s částkou nad 5 tisíc.

Jaké jsou nejčastější závady iPhonů a kolik stojí jejich servis?

Které opravy telefonů iPhone se nevyplatí

Pokud máte nový  iPhone, který jste si pořídili teprve nedávno, pravděpodobně se vám vyplatí většina oprav. Pouze u levnějších a starších modelů může být nevýhodná výměna celého displeje.

U telefonů značky Apple je zvlášť důležité zdůraznit, že by uživatelé neměli servis provádět na vlastní pěst. Hrozí totiž poškození iPhonu, která může výrazně prodražit následnou opravu profesionálem.

Které opravy telefonů iPhone se nevyplatí?

V čem jsou mobily iPhone specifické

iPhony od Applu mají lidé dlouhodobě v oblibě mimo jiné díky jejich přívětivému a rychlému operačnímu systému, nezaměnitelnému designu nebo špičkovým čipům. Kromě toho se tato zařízení pyšní vysokou odolností a kvalitními fotoaparáty.

Specifická je také snadná a pohodlná synchronizace iPhonů s dalšími zařízeními od značky Apple, což uživatelům významně usnadňuje život.

S námi vám bude váš iPhone vždy fungovat

Díky nám ušetříte svůj čas, energii a nervy.
Servis v Brně. On-line pomoc po celé ČR.
Poradíme vám s každým IT problémem.
Zjednodušíme soužití s technologiemi.

Které modely iPhone vám opravíme?

Naši ajťáci si poradí se všemi modely iPhone. Staré modely i ty nejmodernější – všechny dáme rychle do pořádku!

Ubíráme vám spoustu starostí

5
3 recenze
 • Profesionální přístup a rychlé odstranění problému. Servis zajistili online na dálku. Maximální spokojenost.

  Dominika Ratulovská

 • Hodinové Ajťáky jsem využila k nastavení a propojení počítačů ve firmě, nastavení certifikátů, proškolení a tipů práce s mac bookem. Proškolení jak efektivně používat tiskárny. Se službou jsem absolutně spokojená, přístup zaměstnanců, rychlé řešení náhle vzniklé situace. Vše proběhlo na více jak 100%. Děkuji

  Michaela „GEMMEDICAL“

 • Hodinoví Ajťáci mi pomáhají šetřit čas na místech, kde není moje energie potřeba. Kdysi jsem si všechno dělal sám. Sám si vybral PC, sám vše nainstaloval, sám vše odladil. Nyní s tím jak se firma rozrůstá, tak si uvědomují důležitost svého času. Proto spolupracuji s hodinovými ajťáky.

  Tomáš Drdla

Časté dotazy k servisu mobilů Apple (iPhone)

Jak dlouho trvá servis mobilu Apple?

Doba opravy iPhonů se většinou neliší od servisu telefonů jiných značek, záleží hlavně na typu poruchy. Mobil Apple vám vrátíme opravený maximálně do 14 dnů. Samotná oprava trvá průměrně desítky minut, rozsáhlejší servis zabere technikovi víc času.

Je servis iPhonů dražší než oprava mobilů jiných značek?

V některých případech ano, protože komponenty k iPhonům jsou obecně dražší než v případě mobilů jiných značek. Například cena za výměnu LCD modulu se u nejlepších modelů iPhonů pohybuje v rozmezí 8 až 15 tisíc Kč. 

Které závady u mobilů Apple opravujete?

Naši technici u iPhonů často mění baterie, výměňují displeje, čistí vnitřek telefonu nebo řeší nefungující kamery. 

Řešíte i softwarové poruchy iPhonu?

Softwarové potíže nejsou u telefonů Apple časté, ale pokud k nim dojde, naši technici vám s nimi rádi pomohou. V případě potřeby vám budou k ruce i s nastavením iPhonu nebo jeho základní údržbou.

Kdo bude můj iPhone opravovat?

Váš smartphone Apple bude servisovat jeden z našich specializovaných IT techniků. Technik provede diagnostiku poruchy iPhonu i samotnou opravu a zároveň s vámi probere všechny důležité podrobnosti.