Problémy s IT řešíme přímo u Vás nebo na naší pobočce na ul. Vídeňská 202/119e, Brno.

Spolehlivý servis mobilů LG v Brně

Spolehlivý servis mobilů LG v Brně

Potřebujete špičkový servis pro váš mobil LG? Některé potíže můžete vyřešit s naší vzdálenou pomocí například nastavení provádíme on-line. A když mobil nebude stále fungovat, naši technici na servisu v Brně váš problém určitě vyřeší.

 • Vždy komunikujete s odborníkem
 • Vše vysvětlíme srozumitelně
 • Vynaložíte minimum úsilí
 • Garantujeme vyřešení problému
Jednorázová cena:
od 400 Kč
Vždy účtujeme prvních 30 minut práce. Následně každou započatou čtvrt hodinu (15 min.) podle našeho ceníku.

Spolehlivý servis mobilů LG

LG G8
LG K61
LG Velvet
LG K40
LG K11
LG G4
LG G6
LG logo

Pověst mobilů LG

Mobilní zařízení od značky LG patří dlouhá léta ke stálicím na trhu, a to jak díky jejich kvalitě, tak zásluhou příznivé ceny. Ještě nedávno bylo LG významným konkurentem jihokorejského výrobce Samsung. V roce 2021 ovšem značka LG ukončila výrobu telefonů, tím pádem nepřichází ani s novými modely. Pokud ale vlastníte mobil LG a potřebujete ho opravit, rádi se servisu ujmeme. 

K oblíbeným mobilům od této světoznámé společnosti se zařadily třeba telefony LG Velvet nebo LG G8.

Jak spolehlivé jsou mobily LG?

Nejčastější opravy a cena za servis mobilů LG

Používáte-li mobil od LG, je možné, že už má něco za sebou. U starších zařízení nejsou výjimkou problémy s displejem, baterií nebo pomalejším fungováním telefonu. Uživatelé někdy mívají trable i se znečištěnými konektory nebo zapínáním mobilu LG

Cena za servis mobilních telefonů LG je podobná jako u jiných značek, většinu oprav vyřešíte za nižší tisíce korun. Naši hodinoví ajťáci vám každopádně opravdu vždy nacení přesně.

Jaké jsou nejčastější závady mobilů LG a kolik stojí jejich servis?

Které opravy telefonů LG se nevyplatí

Při problémech s telefonem LG je potřeba dobře zvážit, kdy jste ho koupili. Pokud teprve nedávno (například těsně před ukončením výroby mobilů LG), může dávat smysl i větší oprava, včetně rozbitého displeje nebo poruchy některých komponent. V případě poruch starších zařízení se téměř vždy vyplatí nákup nového mobilu.

Záleží ale na konkrétním telefonu, takže doporučujeme porouchaný mobil LG nechat zanalyzovat technikem, aby určil jeho stav.

Které opravy telefonů LG se nevyplatí?

V čem jsou mobily LG specifické

Než firma LG ukončila výrobu mobilních telefonů, pyšnila se několika unikátnostmi. Například jako jedna z prvních začala mobily vybavovat tzv. duálními fotoaparáty, které umožnily mimo jiné rozmazání pozadí na fotografii.

Kromě toho se značka LG pokusila experimentovat s designem mobilů, což sklidilo uznání i kritiku jak uživatelů, tak odborné veřejnosti.

S námi vám bude váš telefon vždy fungovat

Díky nám ušetříte svůj čas, energii a nervy.
Servis v Brně. On-line pomoc po celé ČR.
Poradíme vám s každým IT problémem.
Zjednodušíme soužití s technologiemi.

Které mobily LG vám opravíme?

Naši ajťáci si poradí se všemi modely telefonů od LG. Staré modely i ty nejmodernější – všechny dáme rychle do pořádku!

Ubíráme vám spoustu starostí

5
3 recenze
 • Profesionální přístup a rychlé odstranění problému. Servis zajistili online na dálku. Maximální spokojenost.

  Dominika Ratulovská

 • Hodinové Ajťáky jsem využila k nastavení a propojení počítačů ve firmě, nastavení certifikátů, proškolení a tipů práce s mac bookem. Proškolení jak efektivně používat tiskárny. Se službou jsem absolutně spokojená, přístup zaměstnanců, rychlé řešení náhle vzniklé situace. Vše proběhlo na více jak 100%. Děkuji

  Michaela „GEMMEDICAL“

 • Hodinoví Ajťáci mi pomáhají šetřit čas na místech, kde není moje energie potřeba. Kdysi jsem si všechno dělal sám. Sám si vybral PC, sám vše nainstaloval, sám vše odladil. Nyní s tím jak se firma rozrůstá, tak si uvědomují důležitost svého času. Proto spolupracuji s hodinovými ajťáky.

  Tomáš Drdla

Časté dotazy k servisu mobilů LG

Opravujete mobily LG, i když se přestaly vyrábět?

Přestože značka LG v roce 2021 ukončila výrobu mobilních telefonů, nadále poskytujeme jejich servis. Opravujeme například mobily LG G8, LG K61, LG Velvet nebo LG K40, ale i spoustu dalších.

Které závady u mobilů LG opravujete?

Kromě servisu rozbitých displejů, výměny baterií nebo opravy fotoaparátů si naši hodinoví ajťáci u mobilů LG poradí také s opravou napájecích konektorů. Pomůžeme vám vyřešit i softwarové potíže.

Jak dlouho trvá servis mobilu LG?

Oprava telefonu LG někdy zabere i dlouhé desítky minut, základní servis je ale rychlá záležitost. Více času technici potřebují na výměnu LCD modulu. 

Kdy se dozvím, kolik oprava telefonu LG stojí?

Cenu za servis se dozvíte od servisního technika poté, co diagnostikuje stav vašeho telefonu LG. Hodinoví ajťáci sdělují cenu opravy vždy předem, takže nehrozí nepříjemné překvapení po dokončení prací.

Mohu si mobil LG opravit sám/sama?

Pokud si budete chtít opravit mobil LG sám/sama, je vysoká pravděpodobnost, že servis nevyřešíte správně a že zařízení poškodíte. Proto doporučujeme jakékoliv opravy nechat na specializovaných technicích.