Problémy s IT řešíme přímo u Vás nebo na naší pobočce na ul. Vídeňská 202/119e, Brno.

Spolehlivá oprava mobilu Nokia v Brně

Spolehlivá oprava mobilu Nokia v Brně

Potřebujete špičkový servis pro váš telefon Nokia? Některé potíže můžete vyřešit s naší vzdálenou pomocí například nastavení provádíme on-line. A když mobil nebude stále fungovat, naši technici na servisu v Brně váš problém určitě vyřeší.

 • Vždy komunikujete s odborníkem
 • Vše vysvětlíme srozumitelně
 • Vynaložíte minimum úsilí
 • Garantujeme vyřešení problému
Jednorázová cena:
od 400 Kč
Vždy účtujeme prvních 30 minut práce. Následně každou započatou čtvrt hodinu (15 min.) podle našeho ceníku.

Spolehlivý servis mobilů Nokia

Nokia 6
Nokia 7
Nokia 8
Nokia 6.1
Nokia 7.2
Nokia 9
Nokia logo

Pověst mobilů Nokia

Když se na přelomu tisíciletí řeklo slovo „mobil“, většina lidí si jako první vybavila tlačítkové telefony od Nokie. Právě tato značka byla světovým lídrem v oblasti výroby mobilů a přinášela zákazníkům kvalitní zařízení s dlouhou životností. To už ale několik let neplatí, zrod iPhonů a obecně chytrých telefonů poslal finskou značku do ústraní.

Dnes Nokia působí především na poli telekomunikačních technologií, ale vyrábí i několik mobilů, které jsou považovány za spolehlivé. Mimo jiné jde o modely G21 a X30. Chytré telefony Nokia pořídíte za poměrně příznivé ceny. K dostání jsou i tlačítkové telefony Nokia.

Jak spolehlivé jsou mobily Nokia?

Nejčastější opravy a cena za servis mobilů Nokia

U smartphonů od Nokie se můžete potýkat s potížemi, které jsou typické i pro mobily jiných značek – porucha displeje, nefungující fotoaparát, rychlé vybíjení baterie nebo problémy se zapínáním. Starší modely se po delší době používání mohou začít sekat a ztrácet svůj původní výkon.

Základní opravy Nokie vás vyjdou na 2-3 tisíce Kč, u rozsáhlejších oprav (např. výměna displeje) se cena pohybuje o něco výš.

Jaké jsou nejčastější závady mobilů Nokia a kolik stojí jejich servis?

Které opravy telefonů Nokia se nevyplatí

Máte tlačítkovou Nokii, kterou používáte dlouhá léta, ale nyní vypověděla službu? Pravděpodobně se ji nevyplatí opravovat a z finančního hlediska uděláte lépe, když sáhnete po novém telefonu.

Smartphony Nokia patří k levnějším, takže se u nich dávají smysl spíš menší opravy (výměna baterie, vyčištění telefonu nebo oprava vadného zapínání mobilu).

Které opravy telefonů Nokia se nevyplatí?

V čem jsou mobily Nokia specifické

Současné modely telefonů Nokia zaujmou především operačním systémem Android One, což je upravený operační systém Android od Googlu. Pokud vám nevadí vyzkoušet nové a poměrně přívětivé rozhraní, mohl by vás Android One na Nokiích zaujmout.

V porovnání s jinými značkami se Nokie pyšní dlouhou výdrží baterie. Jejich další velkou výhodou je, že se dají poměrně dobře a rychle opravit.

S námi vám bude váš Samsung vždy fungovat

Díky nám ušetříte svůj čas, energii a nervy.
Servis v Brně. On-line pomoc po celé ČR.
Poradíme vám s každým IT problémem.
Zjednodušíme soužití s technologiemi.

Které mobily Nokia vám opravíme?

Naši ajťáci si poradí se všemi modely telefonů od Nokia. Staré modely i ty nejmodernější – všechny dáme rychle do pořádku!

Ubíráme vám spoustu starostí

5
3 recenze
 • Profesionální přístup a rychlé odstranění problému. Servis zajistili online na dálku. Maximální spokojenost.

  Dominika Ratulovská

 • Hodinové Ajťáky jsem využila k nastavení a propojení počítačů ve firmě, nastavení certifikátů, proškolení a tipů práce s mac bookem. Proškolení jak efektivně používat tiskárny. Se službou jsem absolutně spokojená, přístup zaměstnanců, rychlé řešení náhle vzniklé situace. Vše proběhlo na více jak 100%. Děkuji

  Michaela „GEMMEDICAL“

 • Hodinoví Ajťáci mi pomáhají šetřit čas na místech, kde není moje energie potřeba. Kdysi jsem si všechno dělal sám. Sám si vybral PC, sám vše nainstaloval, sám vše odladil. Nyní s tím jak se firma rozrůstá, tak si uvědomují důležitost svého času. Proto spolupracuji s hodinovými ajťáky.

  Tomáš Drdla

Časté dotazy k servisu mobilů Nokia

Servisujete i tlačítkové telefony Nokia?

Ano, naši hodinoví ajťáci opravují jak chytré telefony Nokia, tak tlačítkové mobily od této značky. Servis tlačítkových Nokií bývá typicky levnější.

Jak dlouho trvá servis mobilu Nokia?

Poměrně rychlá je výměna baterie nebo vyčištění telefonu (minuty až nižší desítky minut), o něco víc času zabere výměna displeje Nokia. Naši technici vám vždy před začátkem opravy sdělí její časovou náročnost.

Které závady u mobilů Nokia opravujete?

U mobilů Nokia servisujeme například rozbité displeje, porouchané fotoaparáty či problémy se zapínáním telefonu. Také vám vyměníme starou baterii nebo – v případě tlačítkových telefonů Nokia – zařídíme opravu zaseknutých tlačítek.

Které modely smartphonů Nokia opravujete?

Servisujeme všechny chytré telefony Nokia, mimo jiné Nokia 6, Nokia 7, Nokia 8, Nokia 6.1, Nokia 7.2 nebo Nokia 9.