Problémy s IT řešíme přímo u Vás nebo na naší pobočce na ul. Vídeňská 202/119e, Brno.

Spolehlivá oprava telefonu Samsung v Brně

Spolehlivá oprava telefonu Samsung v Brně

Potřebujete špičkový servis pro váš telefon Samsung? Některé potíže můžete vyřešit s naší vzdálenou pomocí například nastavení provádíme on-line. A když mobil nebude stále fungovat, naši technici na servisu v Brně váš problém určitě vyřeší.

 • Vždy komunikujete s odborníkem
 • Vše vysvětlíme srozumitelně
 • Vynaložíte minimum úsilí
 • Garantujeme vyřešení problému
Jednorázová cena:
od 400 Kč
Vždy účtujeme prvních 30 minut práce. Následně každou započatou čtvrt hodinu (15 min.) podle našeho ceníku.

Spolehlivý servis mobilů Samsung

Samsung S21
Samsung S22
Samsung S23
Samsung A50
Samsung A80
Samsung A20
Samsung J1
Samsung J3
Samsung J7
Samsung M20
Samsung M52
Samsung M23
Samsung M20
Samsung Z Fold
Samsung Note 4
Samsung Note 10
Samsung Note 20
Samsung logo

Pověst mobilů Samsung

Telefony značky Samsung jsou podobně jako iPhony od Applu dlouhodobě vnímány jako kvalitní a velmi spolehlivá zařízení. V současnosti  je Samsung největší hráč na trhu s mobilními telefony, především v Asii si drží vysoký tržní podíl. Kromě chytrých telefonů Samsung vyrábí i další elektroniku.

Tato jihokorejská firma sklidila úspěch například se smartphony Galaxy A33, Galaxy A52 nebo Galaxy S21. Levnější modely pořídíte už kolem 4 tisíc Kč, ale u těch lepších a nových si zaplatíte i přes 10 tisíc.

Jak spolehlivé jsou mobily Samsung?

Nejčastější opravy a cena za servis mobilů Samsung

Protože jsou mobily Samsung kvalitní a spolehlivé, je u nich časté zejména mechanické poškození ze strany uživatele. Naši hodinoví ajťáci nejčastěji řeší rozbité displeje, polité mobily nebo mechanické poruchy fotoaparátu. U levnějších modelů vás po delší době mohou postihnout i softwarové potíže (například zasekaný telefon).

Cena opravy telefonů Samsung závisí na rozsahu škod. Menší opravy stojí 1-2 tisíce korun, ale pokud dojde k závažné poruše, účtují si servisy víc.

Jaké jsou nejčastější závady mobilů Samsung a kolik stojí jejich servis?

Které opravy telefonů Samsung se nevyplatí

Oprava dražších modelů od Samsungu dává smysl, protože cena servisu často nepřesáhne 5 tisíc Kč. Jestliže se vám ale výrazně poškodil displej nebo se v mobilu porouchalo hned několik komponent, může být výhodnější pořízení nového zařízení.

Pakliže si nejste jistí, zda se oprava vašeho mobilu Samsung vyplatí, obraťtte se na naše hodinové ajťáky. Poradí vám, jak postupovat dál.

Které opravy telefonů Samsung se nevyplatí?

V čem jsou mobily Samsung specifické

Kromě kvality a spolehlivosti spočívá unikátnost mobilů Samsung v jejich kvalitních fotoaparátech. Foťáky mají dokonce tak vysokou úroveň, že si spousta uživatelů vybere značku Samsung právě kvůli nim.

Smartphony Samsung se staly populární i díky doplňkovým službám, které výrobce nabízí – například Samsung Pay (platby), Samsung Health (sledování zdraví) nebo SmartThings (používání chytré domácnosti).

S námi vám bude váš telefon vždy fungovat

Díky nám ušetříte svůj čas, energii a nervy.
Servis v Brně. On-line pomoc po celé ČR.
Poradíme vám s každým IT problémem.
Zjednodušíme soužití s technologiemi.

Které mobily Samsung vám opravíme?

Naši ajťáci si poradí se všemi modely telefonů od Samsung. Staré modely i ty nejmodernější – všechny dáme rychle do pořádku!

Ubíráme vám spoustu starostí

5
3 recenze
 • Profesionální přístup a rychlé odstranění problému. Servis zajistili online na dálku. Maximální spokojenost.

  Dominika Ratulovská

 • Hodinové Ajťáky jsem využila k nastavení a propojení počítačů ve firmě, nastavení certifikátů, proškolení a tipů práce s mac bookem. Proškolení jak efektivně používat tiskárny. Se službou jsem absolutně spokojená, přístup zaměstnanců, rychlé řešení náhle vzniklé situace. Vše proběhlo na více jak 100%. Děkuji

  Michaela „GEMMEDICAL“

 • Hodinoví Ajťáci mi pomáhají šetřit čas na místech, kde není moje energie potřeba. Kdysi jsem si všechno dělal sám. Sám si vybral PC, sám vše nainstaloval, sám vše odladil. Nyní s tím jak se firma rozrůstá, tak si uvědomují důležitost svého času. Proto spolupracuji s hodinovými ajťáky.

  Tomáš Drdla

Časté dotazy k servisu mobilů Samsung

Jak dlouho trvá servis mobilu Samsung?

Drobný servis našim hodinovým ajťákům zabere jen několik minut, takže vám mobil Samsung brzo vrátí opravený. O něco více časově i finančně náročná je například výměna celého LCD modulu (u nejlepších modelů Samsung může stát i více než 8 tisíc Kč). 

Které telefony Samsung se vyplatí opravovat?

Vyplatí se opravovat především nejnovější mobily Samsung. Pokud se vám porouchal mobil, který používáte například 7 a více let, je pravděpodobné, že vás finančně lépe vyjde pořízení nového zařízení.

Zvládnete můj mobil Samsung opravit?

Ano, naši hodinoví ajťáci opravují telefony Samsung často, takže s jejich servisem mají zkušenosti a poradí si také se zapeklitými poruchami 

Na mobilu Samsung se mi seká operační systém. Umíte vyřešit i tento problém?

Ano, u mobilů Samsung pravidelně opravujeme i potíže se sekáním operačního systému Android. Pokud se bude jednat o problém, který má řešení, naši hodinoví ajťáci si s ním poradí.   

Mohu si mobil Samsung opravit i sám/sama?

Opravu mobilních telefonů Samsung na vlastní pěst důrazně nedoporučujeme, protože hrozí, že si mobil nedopatřením poškodíte. I na menší opravy využijte služeb specializovaného IT servisu.