Problémy s IT řešíme přímo u Vás nebo na naší pobočce na ul. Vídeňská 202/119e, Brno.

Spolehlivá oprava telefonu Sony v Brně

Spolehlivá oprava telefonu Sony v Brně

Potřebujete špičkový servis pro váš telefon Sony? Některé potíže můžete vyřešit s naší vzdálenou pomocí například nastavení provádíme on-line. A když mobil nebude stále fungovat, naši technici na servisu v Brně váš problém určitě vyřeší.

 • Vždy komunikujete s odborníkem
 • Vše vysvětlíme srozumitelně
 • Vynaložíte minimum úsilí
 • Garantujeme vyřešení problému
Jednorázová cena:
od 400 Kč
Vždy účtujeme prvních 30 minut práce. Následně každou započatou čtvrt hodinu (15 min.) podle našeho ceníku.

Spolehlivý servis mobilů Sony

Sony Xperia XZ3
Sony Xperia XZ2
Sony Xperia XA2
Sony Xperia Z5
Sony Xperia Z3
Sony Xperia 5
Sony Xperia 10
Sony Xperia PRO
Sony logo

Pověst mobilů Sony

I když dnes značka Sony dominuje především v zábavním průmyslu, v době zrodu mobilních telefonů patřila k lídrům na trhu. Díky tomu se její mobily staly symbolem kvality a spolehlivosti. Sony nemá na poli smartphonů ani zdaleka tak velké tržní zastoupení jako Apple nebo Samsung, ale u věrných fanoušků stále boduje.

K nejoblíbenějším mobilům této značky patří modely Sony Xperia 10 IV, Sony Xperia 5 IV nebo Sony Xperia 1 IV. U telefonů Sony počítejte s nákupní cenou od 11 000 Kč. 

Jak spolehlivé jsou mobily Sony?

Nejčastější opravy a cena za servis mobilů Sony

Mobily Sony jsou obecně spolehlivé, ale stále jde jen o techniku, takže se jim nevyhýbají poruchy. Setkáte se u nich například s nefungující kamerou, poruchou spouštění telefonu nebo s vadným displejem či problémy se senzory otisku prstu. Můžete si nechat vyměnit sklo, rámeček nebo celý LCD modul telefonu Sony.

Co se týče ceny za opravy smartphonu Sony, u levnějších modelů vás vyjde zhruba na 2 tisíce Kč. U lepších modelů ale počítejte s vyšší částkou, typicky v rozmezí 5-10 tisíc Kč.

Jaké jsou nejčastější závady mobilů Sony a kolik stojí jejich servis?

Které opravy telefonů Sony se nevyplatí

U některých (především dražších) modelů Sony se nemusí vyplatit výměna displeje, často totiž zákazníka vyjde i na vyšší tisíce korun. Stejně tak není výhodné smartphone Sony servisovat, pokud jde o zastaralý model, případně pokud je “vytopený” vodou

Cena servisu může stoupnout i v případě, že jste si mobil Sony poškodili při vlastnoruční opravě. Proto doporučujeme nechat jakékoliv opravy kvalifikovaným technikům.

Které opravy telefonů Sony se nevyplatí?

V čem jsou mobily Sony specifické

Smartphony Sony jsou svými displeji s poměrem stran 21:9, ale také senzory, které využívají i konkurenční značky. Mobily Sony navíc na první pohled poznáte podle jejich typického vzhledu

Jestli vám záleží na kvalitě, ale zároveň chcete mít jiný mobil než většina ostatních uživatelů, může být Sony zajímavou volbou.

S námi vám bude váš telefon vždy fungovat

Díky nám ušetříte svůj čas, energii a nervy.
Servis v Brně. On-line pomoc po celé ČR.
Poradíme vám s každým IT problémem.
Zjednodušíme soužití s technologiemi.

Které mobily Sony vám opravíme?

Naši ajťáci si poradí se všemi modely telefonů od Sony. Staré modely i ty nejmodernější – všechny dáme rychle do pořádku!

Ubíráme vám spoustu starostí

5
3 recenze
 • Profesionální přístup a rychlé odstranění problému. Servis zajistili online na dálku. Maximální spokojenost.

  Dominika Ratulovská

 • Hodinové Ajťáky jsem využila k nastavení a propojení počítačů ve firmě, nastavení certifikátů, proškolení a tipů práce s mac bookem. Proškolení jak efektivně používat tiskárny. Se službou jsem absolutně spokojená, přístup zaměstnanců, rychlé řešení náhle vzniklé situace. Vše proběhlo na více jak 100%. Děkuji

  Michaela „GEMMEDICAL“

 • Hodinoví Ajťáci mi pomáhají šetřit čas na místech, kde není moje energie potřeba. Kdysi jsem si všechno dělal sám. Sám si vybral PC, sám vše nainstaloval, sám vše odladil. Nyní s tím jak se firma rozrůstá, tak si uvědomují důležitost svého času. Proto spolupracuji s hodinovými ajťáky.

  Tomáš Drdla

Časté dotazy k servisu mobilů Sony

Jak dlouho trvá servis mobilu Sony?

Doba opravy telefonu Sony se odvíjí od konkrétní poruchy. Drobný servis (například výměna baterie) zabere desítky minut, výměna displeje nebo jednotlivých dílů v mobilu trvá mnohem déle. Pokud nám popíšete svůj problém, sdělíme vám přesnější odhad, jak dlouho bude oprava vašeho smartphonu Sony trvat.

Které závady u mobilů Sony opravujete?

Provádíme servis všech běžných závad mobilů Sony. Děláme výměnu skel, rámečků i kompletních LCD modulů. Dále vám vyměníme baterii, vyřešíme softwarové komplikace s telefonem nebo provedeme jeho vyčištění.

Servisujete i telefony Sony po záruce?

Ano, opravujeme i mobily Sony, u kterých uplynula zákonná záruka. Náš technik vyhodnotí, jestli se telefon vyplatí vzhledem k jeho stáří a stavu opravovat, nebo jestli pro vás bude lepší pořízení nového mobilu.

Kolik stojí náhradní díly k mobilům Sony?

Náhradní díly k mobilům Sony stojí desítky vyšší stovky až tisíce korun. Při servisu mobilu započítáváme cenu náhradních dílů do celkové ceny za opravu.

Kdo bude můj mobil Sony opravovat?

Opravu vašeho smartphonu Sony si vezme na starost jeden z našich hodinových ajťáků. Všichni jsou IT specialisté, kteří mají letité zkušenosti s opravováním mobilů i další IT techniky.