Problémy s IT řešíme přímo u Vás nebo na naší pobočce na ul. Vídeňská 202/119e, Brno.

Spolehlivý servis telefonu Xiaomi v Brně

Spolehlivý servis telefonu Xiaomi v Brně

Potřebujete špičkový servis pro váš telefon Xiaomi? Některé potíže můžete vyřešit s naší vzdálenou pomocí například nastavení provádíme on-line. A když mobil nebude stále fungovat, naši technici na servisu v Brně váš problém určitě vyřeší.

 • Vždy komunikujete s odborníkem
 • Vše vysvětlíme srozumitelně
 • Vynaložíte minimum úsilí
 • Garantujeme vyřešení problému
Jednorázová cena:
od 400 Kč
Vždy účtujeme prvních 30 minut práce. Následně každou započatou čtvrt hodinu (15 min.) podle našeho ceníku.

Spolehlivý servis mobilů Xiaomi

Xiaomi Mi
Xiaomi Redmi
Xiaomi Note
Xiaomi Mi Note
Poco
xiaomi logo

Pověst mobilů Xiaomi

Značka Xiaomi je na trhu s mobilními telefony poměrně krátce, přesto si vydobyla významný prostor na výsluní. Zákazníkům totiž nabízí jeden z nejlepších poměrů mezi cenou a kvalitou, což oceňují především uživatelé, kteří za smartphone nechtějí utrácet desítky tisíc korun. 

A co oblíbené mobily od toho čínského výrobce? Úspěch sklidily například modely Xiaomi Redmi Note 11, Xiaomi Redmi 9 nebo Xiaomi 12. Telefon Xiaomi pořídíte už zhruba od 3 tisíc Kč.

Jak spolehlivé jsou mobily Xiaomi?

Nejčastější opravy a cena za servis mobilů Xiaomi

Chytré telefony Xiaomi nejsou v porovnání s mobily jiných značek výrazně poruchovější, přesto se občas komplikace vyskytnou. V některých případech vypoví služby jednotlivé komponenty mobilu, například displej nebo baterie. Ze softwarových potíží je rizikové zavirování mobilu, k čemuž ale většinou dochází kvůli pochybení uživatele.

Servis telefonů Xiaomi startuje na 1-2 tisících Kč, v případě větších poruch může oprava stát i 5-7 tisíc Kč.

Jaké jsou nejčastější závady mobilů Xiaomi a kolik stojí jejich servis?

Které opravy telefonů Xiaomi se nevyplatí

Protože mají smartphony Xiaomi výborný poměr cena/výkon, měli byste vždy dobře zvážit, jestli se vám vyplatí dávat telefon do servisu. Když například máte vážně poškozený displej, nebo dojde k polití mobilu vodou, může vás finančně vyjít lépe pořízení nového smartphonu.

Jestliže si nejste jistí, jak náročné bude váš Xiaomi mobil opravu, nechte ho prověřit specializovaným technikem. Opravu určitě neprovádějte sami.

Které opravy telefonů Xiaomi se nevyplatí?

V čem jsou mobily Xiaomi specifické

Jednoznačně největší unikátností mobilů Xiaomi je jejich příznivá cena při zachování vysoké kvality a konkurenceschopnosti. Výrobce se navíc nebojí experimentovat s novými funkcemi ani designem, takže uživatelé telefonů Xiaomi se mají stále na co těšit.

Mobily Xiaomi využívají uživatelské rozhraní MIUI, které vychází z operačního systému Android.

S námi vám bude váš telefon vždy fungovat

Díky nám ušetříte svůj čas, energii a nervy.
Servis v Brně. On-line pomoc po celé ČR.
Poradíme vám s každým IT problémem.
Zjednodušíme soužití s technologiemi.

Které mobily Xiaomi vám opravíme?

Naši ajťáci si poradí se všemi modely telefonů od Xiaomi. Staré modely i ty nejmodernější – všechny dáme rychle do pořádku!

Ubíráme vám spoustu starostí

5
3 recenze
 • Profesionální přístup a rychlé odstranění problému. Servis zajistili online na dálku. Maximální spokojenost.

  Dominika Ratulovská

 • Hodinové Ajťáky jsem využila k nastavení a propojení počítačů ve firmě, nastavení certifikátů, proškolení a tipů práce s mac bookem. Proškolení jak efektivně používat tiskárny. Se službou jsem absolutně spokojená, přístup zaměstnanců, rychlé řešení náhle vzniklé situace. Vše proběhlo na více jak 100%. Děkuji

  Michaela „GEMMEDICAL“

 • Hodinoví Ajťáci mi pomáhají šetřit čas na místech, kde není moje energie potřeba. Kdysi jsem si všechno dělal sám. Sám si vybral PC, sám vše nainstaloval, sám vše odladil. Nyní s tím jak se firma rozrůstá, tak si uvědomují důležitost svého času. Proto spolupracuji s hodinovými ajťáky.

  Tomáš Drdla

Časté dotazy k servisu mobilů Xiaomi

Jsou mobily Xiaomi poruchovější než telefony jiných značek?

Přestože jsou mobily Xiaomi dostupné za příznivé ceny, nejsou významně poruchovější než jiné chytré telefony. Značka Xiaomi neustále vylepšuje kvalitu svých zařízení, a tak se u ní po čase můžete setkat především s klasickými poruchami (například potíže s displejem nebo baterií). 

Mohu si mobil Xiaomi opravit sám/sama?

Ať už máte s mobilem Xiaomi jakékoliv komplikace, rozhodně se do opravy nepouštějte sami – především v případě, že je kvůli servisu nutné rozdělávat telefon. Mohli byste si mobil nedopatřením poškodit, případně na něj ztratit záruku.

Vyplatí se výměna displeje mobilu Xiaomi?

Pokud máte vážně poškozený displej mobilu Xiaomi, nechte jeho stav posudit odborníkem, například naším hodinovým ajťákem. Ten následně vyhodnotí, jak časově a finančně náročná bude oprava smartphonu.

Které závady u mobilů Xiaomi opravujete?

U mobilů Xiaomi například měníme displeje a baterie, opravujeme fotoaparáty nebo servisujeme softwarové potíže (typicky problémy se zapínáním mobilu). Pomůžeme vám i v případě, že jste chytrý telefon Xiaomi nedopatřením polili tekutinou.