Problémy s IT řešíme přímo u Vás nebo na naší pobočce na ul. Vídeňská 202/119e, Brno.

Spolehlivá oprava notebooků Apple v Brně

Spolehlivá oprava notebooků Apple v Brně

Potřebujete profesionální servis vašeho notebooku Apple? Možná vám bude stačit naše vzdálená pomoc – různá nastavení, instalace nebo aktualizace provádíme on-line. A když notebook nebude stále fungovat, naši technici na servisu v Brně váš problém určitě vyřeší.

 • Vždy komunikujete s odborníkem
 • Vše vysvětlíme srozumitelně
 • Vynaložíte minimum úsilí
 • Garantujeme vyřešení problému
Jednorázová cena:
od 400 Kč
Vždy účtujeme prvních 30 minut práce. Následně každou započatou čtvrt hodinu (15 min.) podle našeho ceníku.

Výhodný servis notebooků Apple

MacBook Air
MacBook Pro
Apple logo

Pověst notebooků Apple

Macbooky jsou považovány za jedny z nejlepších notebooků na trhu a pyšní se skvělou pověstí. V porovnání s jinými značkami mají dlouhou životnost. Poruchy nejsou tak časté jako u laptopů od jiných výrobců.

Společnost Apple sídlí v kalifornském městě Cupertino a její elektronika je oblíbená mezi uživateli na celém světě. Do svého portfolia pravidelně zařazuje nové modely notebooků.

Nejčastější opravy u notebooků Apple

Notebooky Apple dávají uživatelé do servisu především v případě mechanického poškození, ke kterému většinou dochází jejich chybou. Typicky se jedná o rozbitý displej, vylitou tekutinu do zařízení, rozbitou klávesnici apod.

Po dlouhé době používání může vypovědět životnost základní deska, případně přestane fungovat pevný SSD/HDD disk. Pokud si uživatelé Macbook nedopatřením zavirují, je potřeba provést servis softwaru, případně notebook rovnou přeinstalovat. 

Cena za servis notebooků Apple

Oprava laptopů od výrobce Apple bývá dražší než u notebooků jiných značek, a to především kvůli vysoké ceně komponent. Macbooky jsou vyhlášené svou kvalitou a za tu si výrobce nechává zaplatit.

Běžná výměna baterie vás vyjde zhruba na 3-4 tisíce Kč, podobnou cenovku má také oprava vytopeného zařízení. Drahý bývá servis základní desky, která vás může vyjít na více než 8 tisíc korun. Platí, že čím dražší komponenta v Macbooku se vám porouchá, tím bude oprava finančně náročnější.

Unikátnost a kvalita notebooků Apple

Apple v posledních letech proslul především tím, že si pro svá zařízení, včetně notebooků, vyrábí vlastní čipy (procesory). Ty jsou mnohými považovány za nejvýkonnější na trhu. Mimo jiné proto, že čipy od Applu kromě skvělého výkonu spotřebovávají méně energie, takže baterie Macbooku vydrží dlouho nabitá.

Kalifornská společnost nejprve představila revoluční procesor M1, zanedlouho však přišla s čipem M2, který používá ve svých nejnovějších modelech.

S námi vám bude váš notebook Apple vždy fungovat

Díky nám ušetříte svůj čas, energii a nervy.
Servis v Brně. On-line pomoc po celé ČR.
Poradíme vám s každým IT problémem.
Zjednodušíme soužití s technologiemi.

Ubíráme vám spoustu starostí

5
3 recenze
 • Profesionální přístup a rychlé odstranění problému. Servis zajistili online na dálku. Maximální spokojenost.

  Dominika Ratulovská

 • Hodinové Ajťáky jsem využila k nastavení a propojení počítačů ve firmě, nastavení certifikátů, proškolení a tipů práce s mac bookem. Proškolení jak efektivně používat tiskárny. Se službou jsem absolutně spokojená, přístup zaměstnanců, rychlé řešení náhle vzniklé situace. Vše proběhlo na více jak 100%. Děkuji

  Michaela „GEMMEDICAL“

 • Hodinoví Ajťáci mi pomáhají šetřit čas na místech, kde není moje energie potřeba. Kdysi jsem si všechno dělal sám. Sám si vybral PC, sám vše nainstaloval, sám vše odladil. Nyní s tím jak se firma rozrůstá, tak si uvědomují důležitost svého času. Proto spolupracuji s hodinovými ajťáky.

  Tomáš Drdla

Časté dotazy k servisu notebooků Apple

Jaké jsou nejčastější opravy u notebooků Apple?

Notebooky značky Apple (Macbook) patří – podobně jako například notebooky Dell – k nejspolehlivějším laptopům na trhu. Servis se tak provádí především v situacích, kdy je potřeba vyměnit zastaralou baterii nebo dlouhodobě používanou klávesnici. Časté jsou opravy Macbooků související s chybami uživatelů (mechanické poškození notebooku, zavirování systému apod.)

Jak jsou notebooky Apple poruchové?

Macbooky jsou jen minimálně poruchové. Doporučujeme nicméně o notebook řádně pečovat, abyste jej nedopatřením nepoškodili. Při zakoupení notebooku Apple si ihned zkontrolujte stav zařízení, ať už jej pořizujete přímo na prodejně, nebo přebíráte od kurýra. V případě závady prodejce neprodleně kontaktujte.

Jak kvalitní je servis k notebookům Apple?

Servis notebooků Apple je na nejvyšší úrovni, problém nebývá ani s náhradními díly – autorizované servisy poskytují originální součástky přímo od výrobce. Macbooky zatím není možné opravovat svépomocí doma, vždy je nutné využít služeb servisu.

Jak drahý je servis a náhradní díly do notebooků Apple?

Cena náhradních dílů pro Macbook je dražší než u ostatních značek notebooků. Výměna baterie Macbooku se pohybuje kolem 5000 Kč, oprava základní desky vyjde zhruba na 8000 Kč. Za odstranění virů nebo malwaru pak zaplatíte přibližně tisícovku. Poměrně drahá je oprava Macbooku vytopeného vodou – stojí kolem 4000 Kč.