Problémy s IT řešíme přímo u Vás nebo na naší pobočce na ul. Vídeňská 202/119e, Brno.

Spolehlivý servis počítačů (PC) Asus v Brně

Spolehlivý servis počítačů (PC) Asus v Brně

Hledáte profesionální servis vašeho počítače Asus v Brně? Možná vám bude stačit naše vzdálená pomoc – třeba nastavení, instalace či zrychlení PC provádíme on-line. A když počítač nebude stále fungovat, naši technici na servisu váš problém určitě vyřeší.

 • Vždy komunikujete s odborníkem
 • Vše vysvětlíme srozumitelně
 • Vynaložíte minimum úsilí
 • Garantujeme vyřešení problému
Jednorázová cena:
od 400 Kč
Vždy účtujeme prvních 30 minut práce. Následně každou započatou čtvrt hodinu (15 min.) podle našeho ceníku.

Výhodný servis počítačů Asus

Strix
ROG
ExpertCenter
Asus S
Asus U
ProArt
Jak spolehlivé jsou počítače ASUS?

Pověst počítačů Asus

Co se poruchovosti týče, patří značka ASUS k průměrně spolehlivým počítačům. Důvodem je mimo jiné fakt, že se výrobce z velké části zaměřuje na levnější PC pro kancelářskou práci, která zpravidla potřebují častější servis než stolní počítače jiných značek.

Nejčastější opravy u stolních počítačů Asus

Tak jako jiné počítače, i PC ASUS mívají nejčastěji potíže s klasickým pevným diskem (HDD) nebo SSD diskem. Pokud budete zařízení používat delší dobu, může dojít také k poruše grafické karty. ASUS navíc patří ke značkám, pro které je typická závada související s nekompatibilitou paměti RAM mezi procesory Intel a AMD.

V případě opravy pevného disku počítejte s náklady 2-3 tisíce Kč, u grafické karty se cena za servis pohybuje zhruba v rozmezí 3-6 tisíc Kč.

Cena servisu počítačů Asus

I když základní modely od ASUSu nejsou drahé, je možné, že u některých komponent budete muset sáhnout hlouběji do peněženky. Průměrná cena základní desky se pohybuje v rozmezí 2-3 tisíc Kč, do tisíců jdou také nové grafické karty a SSD disky pořídíte v rozmezí 1-2 tisíce Kč. 

Servis stolního PC ASUS se tedy vyplatí, pokud vlastníte některý z dražších modelů, u levnějších počítačů by mohla cena opravy přesáhnout pořizovací částku nového ASUSu. Jestli vás zajímá částka za servis vašeho počítače ASUS, dejte nám vědět a my vám předpokládanou cenu sdělíme.

Unikátnost a kvalita počítačů Asus

Stolní počítače značky ASUS jsou mezi uživateli oblíbené především pro cenovou dostupnost základních modelů a také díky kvalitě nejlepších herních PC. Kromě toho, že herní počítače ASUS využívají špičkové komponenty, jsou typické také luxusním designovým provedením.

U nižších řad je kvalita počítačů průměrná až lehce nadprůměrná. Tchajwanská firma ASUS spoléhá na svou dlouholetou tradici, světlo světa spatřila už v roce 1989.

S námi vám bude váš Asus vždy fungovat

Díky nám ušetříte svůj čas, energii a nervy.
Servis v Brně. On-line pomoc po celé ČR.
Poradíme vám s každým IT problémem.
Zjednodušíme soužití s technologiemi.

Které počítače ASUS vám opravíme?

Naši ajťáci si poradí s každým modelem vyrobeným společností Asus. Opravujeme nejnovější modely i modely staré 5+ let, a to jak počítače, tak notebooky.

Rychle vyřešíme vaše běžné problémy

 • Zrychlení PC a HW upgrade
 • Odvirování
 • Obnova a záchrana dat
 • Profylaxe a čistění PC
 • Oprava WiFi sítě
 • Sestavení počítače na míru
 • Reinstalace OS
 • Odhlučnění PC
 • Aktualizace ovladačů
 • Školení a práce s PC

Ubíráme vám spoustu starostí

5
3 recenze
 • Profesionální přístup a rychlé odstranění problému. Servis zajistili online na dálku. Maximální spokojenost.

  Dominika Ratulovská

 • Hodinové Ajťáky jsem využila k nastavení a propojení počítačů ve firmě, nastavení certifikátů, proškolení a tipů práce s mac bookem. Proškolení jak efektivně používat tiskárny. Se službou jsem absolutně spokojená, přístup zaměstnanců, rychlé řešení náhle vzniklé situace. Vše proběhlo na více jak 100%. Děkuji

  Michaela „GEMMEDICAL“

 • Hodinoví Ajťáci mi pomáhají šetřit čas na místech, kde není moje energie potřeba. Kdysi jsem si všechno dělal sám. Sám si vybral PC, sám vše nainstaloval, sám vše odladil. Nyní s tím jak se firma rozrůstá, tak si uvědomují důležitost svého času. Proto spolupracuji s hodinovými ajťáky.

  Tomáš Drdla

Časté dotazy k servisu počítačů Asus

Jak jsou počítače Asus poruchové?

Stolní počítače Asus obecně nejsou příliš poruchové. Obzvlášť velkou spolehlivostí se pyšní herní modely Asus, které bez potíží zvládají i velkou zátěž. To je ostatně důvod, proč je spousta hráčů pro hraní PC her upřednostňuje. Pokud už k poruše dojde, jedná se buď o chybu uživatele, nebo o opotřebovanou komponentu (například základní deska).  

Kolik průměrně stojí servis stolních PC značky Asus?

Pokud dáte svůj počítač Asus do servisu, počítejte, že za práci technika zaplatíte přibližně 600-1 000 Kč. Samozřejmě vždy záleží na rozsahu oprav a na tom, o jakou závadu se jedná. Odhad nacenění vám servisní technik sdělí předem.

Vyplatí se počítače Asus servisovat?

Vzhledem k tomu, že většina uživatelů si od značky Asus pořizuje herní počítače, servis je téměř vždy výhodný a méně nákladný než pořízení nového PC. Doporučujeme pro opravu – ať řešíte softwarové, nebo hardwarové potíže – vyhledat kvalifikovaný servis s kladnými referencemi.

Jak dlouho trvá servis počítače Asus?

Pokud se nejedná o komplikovanou opravu, zaberou hardwarové i softwarové opravy počítače Asus maximálně desítky minut. Přesný časový ale vždy konzultujte se servisním technikem. 

Kolik stojí náhradní díly k počítačům Asus?

Za základní desku do PC Asus zaplatíte zhruba 4 tisíce Kč, podobnou cenovku mají také procesory pro počítače této značky. Vyšší stovky korun budete muset investovat do nové paměti RAM, stovky až tisíce korun pak do pevného disku (HDD).