Spolehlivý servis počítačů (PC) Asus v Brně

Spolehlivý servis počítačů (PC) Asus v Brně

Hledáte profesionální servis vašeho počítače Asus v Brně? Možná vám bude stačit naše vzdálená pomoc – třeba nastavení, instalace či zrychlení PC provádíme on-line. A když počítač nebude stále fungovat, naši technici na servisu váš problém určitě vyřeší.

 • Vždy komunikujete s odborníkem
 • Vše vysvětlíme srozumitelně
 • Vynaložíte minimum úsilí
 • Garantujeme vyřešení problému
Jednorázová cena:
od 400 Kč
Vždy účtujeme prvních 30 minut práce. Následně každou započatou čtvrt hodinu (15 min.) podle našeho ceníku.

Výhodný servis počítačů Asus

Strix
ROG
ExpertCenter
Asus S
Asus U
ProArt
Jak spolehlivé jsou počítače ASUS?

Pověst počítačů Asus

Co se poruchovosti týče, patří značka ASUS k průměrně spolehlivým počítačům. Důvodem je mimo jiné fakt, že se výrobce z velké části zaměřuje na levnější PC pro kancelářskou práci, která zpravidla potřebují častější servis než stolní počítače jiných značek.

Nejčastější opravy u stolních počítačů Asus

Tak jako jiné počítače, i PC ASUS mívají nejčastěji potíže s klasickým pevným diskem (HDD) nebo SSD diskem. Pokud budete zařízení používat delší dobu, může dojít také k poruše grafické karty. ASUS navíc patří ke značkám, pro které je typická závada související s nekompatibilitou paměti RAM mezi procesory Intel a AMD.

V případě opravy pevného disku počítejte s náklady 2-3 tisíce Kč, u grafické karty se cena za servis pohybuje zhruba v rozmezí 3-6 tisíc Kč.

Cena servisu počítačů Asus

I když základní modely od ASUSu nejsou drahé, je možné, že u některých komponent budete muset sáhnout hlouběji do peněženky. Průměrná cena základní desky se pohybuje v rozmezí 2-3 tisíc Kč, do tisíců jdou také nové grafické karty a SSD disky pořídíte v rozmezí 1-2 tisíce Kč. 

Servis stolního PC ASUS se tedy vyplatí, pokud vlastníte některý z dražších modelů, u levnějších počítačů by mohla cena opravy přesáhnout pořizovací částku nového ASUSu. Jestli vás zajímá částka za servis vašeho počítače ASUS, dejte nám vědět a my vám předpokládanou cenu sdělíme.

Unikátnost a kvalita počítačů Asus

Stolní počítače značky ASUS jsou mezi uživateli oblíbené především pro cenovou dostupnost základních modelů a také díky kvalitě nejlepších herních PC. Kromě toho, že herní počítače ASUS využívají špičkové komponenty, jsou typické také luxusním designovým provedením.

U nižších řad je kvalita počítačů průměrná až lehce nadprůměrná. Tchajwanská firma ASUS spoléhá na svou dlouholetou tradici, světlo světa spatřila už v roce 1989.

S námi vám bude váš Asus vždy fungovat

Díky nám ušetříte svůj čas, energii a nervy.
Servis v Brně. On-line pomoc po celé ČR.
Můžete volat denně po-pá 8-16 h.
Poradíme vám s každým IT problémem.
Zjednodušíme soužití s technologiemi.

Které počítače ASUS vám opravíme?

Naši ajťáci si poradí s každým modelem vyrobeným společností Asus. Opravujeme nejnovější modely i modely staré 5+ let, a to jak počítače, tak notebooky.

Rychle vyřešíme vaše běžné problémy

 • Zrychlení PC a HW upgrade
 • Odvirování
 • Obnova a záchrana dat
 • Profylaxe a čistění PC
 • Oprava WiFi sítě
 • Sestavení počítače na míru
 • Reinstalace OS
 • Odhlučnění PC
 • Aktualizace ovladačů
 • Školení a práce s PC

Ubíráme vám spoustu starostí

5
3 recenze
 • Profesionální přístup a rychlé odstranění problému. Servis zajistili online na dálku. Maximální spokojenost.

  Dominika Ratulovská

 • Hodinové Ajťáky jsem využila k nastavení a propojení počítačů ve firmě, nastavení certifikátů, proškolení a tipů práce s mac bookem. Proškolení jak efektivně používat tiskárny. Se službou jsem absolutně spokojená, přístup zaměstnanců, rychlé řešení náhle vzniklé situace. Vše proběhlo na více jak 100%. Děkuji

  Michaela „GEMMEDICAL“

 • Hodinoví Ajťáci mi pomáhají šetřit čas na místech, kde není moje energie potřeba. Kdysi jsem si všechno dělal sám. Sám si vybral PC, sám vše nainstaloval, sám vše odladil. Nyní s tím jak se firma rozrůstá, tak si uvědomují důležitost svého času. Proto spolupracuji s hodinovými ajťáky.

  Tomáš Drdla

Časté dotazy k servisu počítačů Asus

Jak jsou počítače Asus poruchové?

Stolní počítače Asus obecně nejsou příliš poruchové. Obzvlášť velkou spolehlivostí se pyšní herní modely Asus, které bez potíží zvládají i velkou zátěž. To je ostatně důvod, proč je spousta hráčů pro hraní PC her upřednostňuje. Pokud už k poruše dojde, jedná se buď o chybu uživatele, nebo o opotřebovanou komponentu (například základní deska).  

Kolik průměrně stojí servis stolních PC značky Asus?

Pokud dáte svůj počítač Asus do servisu, počítejte, že za práci technika zaplatíte přibližně 600-1 000 Kč. Samozřejmě vždy záleží na rozsahu oprav a na tom, o jakou závadu se jedná. Odhad nacenění vám servisní technik sdělí předem.

Vyplatí se počítače Asus servisovat?

Vzhledem k tomu, že většina uživatelů si od značky Asus pořizuje herní počítače, servis je téměř vždy výhodný a méně nákladný než pořízení nového PC. Doporučujeme pro opravu – ať řešíte softwarové, nebo hardwarové potíže – vyhledat kvalifikovaný servis s kladnými referencemi.

Jak dlouho trvá servis počítače Asus?

Pokud se nejedná o komplikovanou opravu, zaberou hardwarové i softwarové opravy počítače Asus maximálně desítky minut. Přesný časový ale vždy konzultujte se servisním technikem. 

Kolik stojí náhradní díly k počítačům Asus?

Za základní desku do PC Asus zaplatíte zhruba 4 tisíce Kč, podobnou cenovku mají také procesory pro počítače této značky. Vyšší stovky korun budete muset investovat do nové paměti RAM, stovky až tisíce korun pak do pevného disku (HDD).

Napište nám právě teď

  Mám pouze dotazPřijedu k Vám na servis (Kolište 53, Brno)Mám zájem o svoz hardwaru ZDARMA (Brno - město)

  Adresa pro svoz Vašeho hardware

  Co je svoz hardware a jak funguje?
  Po odeslání žádosti vás budeme kontaktovat co nejdříve, nejpozději do 2. pracovního dne.