Spolehlivý servis počítačů (PC) Fujitsu

Spolehlivý servis počítačů (PC) Fujitsu
 • Vždy komunikujete s odborníkem
 • Vše vysvětlíme srozumitelně
 • Vynaložíte minimum úsilí
 • Garantujeme vyřešení problému

Zajistíme vám pohodlnou opravu vašeho počítače Fujitsu. Rádi vám provedeme opravu kdekoliv po Česku. Anebo můžete využít naši vzdálenou podporu – různá nastavení, instalace nebo aktualizace provádíme on-line.

5 / 5

Potřebujete servis tohoto zařízení?

Jednorázová cena:
od 400 Kč
Vždy účtujeme prvních 30 minut práce. Následně každou započatou čtvrt hodinu (15 min.) podle našeho ceníku.
 • Vždy komunikujete s odborníkem
 • Vše vysvětlíme srozumitelně
 • Vynaložíte minimum úsilí
 • Garantujeme vyřešení problému

Výhodný servis počítačů Fujitsu

Esprimo
Celsius
Primergy
Jak spolehlivé jsou počítače FUJITSU

Pověst počítačů Fujitsu

Pokud vezmeme v potaz poruchovost, jsou stolní počítače FUJITSU spíše méně spolehlivé. To platí hlavně o nejlevnějších modelech, ve vyšších řadách japonská společnost používá kvalitní komponenty, u kterých závady nejsou tak časté. Pokud si tedy připlatíte za lepší model PC FUJITSU, pravidelným opravám a servisu svého PC se pravděpodobně vyhnete.

Nejčastější opravy u stolních počítačů Fujitsu

Počítače FUJITSU mají nejčastěji potíže s grafickou kartou, pevným diskem (HDD nebo SSD) a také s kompatibilitou paměti RAM mezi procesory. Setkat se můžete i se závadami základní desky, ale tyto trable jsou spíš vzácné.

Náhradní díly pro počítače FUJITSU jsou zhruba stejně drahé jako komponenty u jiných značek. Například základní desku pořídíte od 2 tisíce Kč a pevný disk nebo paměť RAM v řádu vyšších stokorun, u lepších komponent pak v řádu tisíců.

Cena servisu počítačů Fujitsu

Oprava osobních počítačů FUJITSU stojí podobně jako servis většiny ostatních značek. Výměna grafické karty pro PC FUJITSU vás vyjde na 3-6 tisíc Kč (záleží na konkrétním typu), SSD a HDD disky se pohybují v cenovém rozmezí 2-3 tisíce Kč.   

U levných modelů PC, kterých výrobce FUJITSU nabízí spoustu, se ale oprava nemusí vyplatit. Cena servisu a náhradních dílů totiž snadno přesáhne cenovku za nový stolní počítač. Chcete-li vědět, kolik vás bude oprava počítače FUJITSU stát, zeptejte se nás.

Unikátnost a kvalita počítačů Fujitsu

Přestože to většina lidí netuší, značka FUJITSU patří k nejstarším firmám v oblasti informačních a telekomunikačních technologií na světě. Její počítače v mnohém zaostávají za velikány jako Apple nebo Dell, nicméně své cílové skupině má co nabídnout.

Výrobce FUJITSU se proslavil například kvalitními herními PC za dostupnou cenu. Základní modely FUJITSU pro kancelářskou práci seženete velmi levně, což ale odpovídá výkonu takového PC.

S námi vám bude vaše Fujitsu vždy fungovat

Díky nám ušetříte svůj čas, energii a nervy.
Servis v Brně. On-line pomoc po celé ČR.
Můžete volat denně po-pá 8-16 h.
Poradíme vám s každým IT problémem.
Zjednodušíme soužití s technologiemi.

Které počítače Fujitsu vám opravíme?

Poradíme si s každým modelem značky Fujitsu. Opravujeme starší i nejnovější modely této renomované společnosti. Servis a on-line nastavení provádíme jak u počítačů, tak u notebooků Fujitsu.

Rychle vyřešíme vaše běžné problémy

 • Zrychlení PC a HW upgrade
 • Odvirování
 • Obnova a záchrana dat
 • Profylaxe a čistění PC
 • Oprava WiFi sítě
 • Sestavení počítače na míru
 • Reinstalace OS
 • Odhlučnění PC
 • Aktualizace ovladačů
 • Školení a práce s PC

Odborná IT pomoc on-line, nebo na pobočce

Někdy stačí malá rada po telefonu, jindy je potřeba zásah IT odborníka doma nebo ve firmě. Jsme připraveni na obojí. Případně zajděte k nám na servisní středisko.

Vyřešíme problém

Zajistíme vám spolehlivý servis u nás v Brně, nebo vyřešíme nastavení IT techniky po telefonu. Neřešte problémy, které nejsou vaše „parketa“.

Pomůžeme s konektivitou

Potřebujete vyřešit konektivitu nebo zlepšit pokrytí Wi-Fi u vás doma nebo v kanceláři? Nechte si kvalitně pomoci našimi odborníky.

Nastavíme server

Potřebujete pomoci se zásahy na serveru, zálohováním či přesunem do cloudu, nebo nastavením aktivního monitoringu vaší sítě? Kontaktujte naše ajťáky

Ubíráme vám spoustu starostí

5
3 recenze
 • Profesionální přístup a rychlé odstranění problému. Servis zajistili online na dálku. Maximální spokojenost.

  Dominika Ratulovská

 • Hodinové Ajťáky jsem využila k nastavení a propojení počítačů ve firmě, nastavení certifikátů, proškolení a tipů práce s mac bookem. Proškolení jak efektivně používat tiskárny. Se službou jsem absolutně spokojená, přístup zaměstnanců, rychlé řešení náhle vzniklé situace. Vše proběhlo na více jak 100%. Děkuji

  Michaela „GEMMEDICAL“

 • Hodinoví Ajťáci mi pomáhají šetřit čas na místech, kde není moje energie potřeba. Kdysi jsem si všechno dělal sám. Sám si vybral PC, sám vše nainstaloval, sám vše odladil. Nyní s tím jak se firma rozrůstá, tak si uvědomují důležitost svého času. Proto spolupracuji s hodinovými ajťáky.

  Tomáš Drdla

Časté dotazy k servisu počítačů Fujitsu

Jak jsou počítače Fujitsu poruchové?

Počítače od japonského výrobce Fujitsu patří k průměrně poruchovým, mají standardní životnost a na lepší modely je spoleh. Jestliže PC Fujitsu používáte dlouho, počítejte, že časem bude potřeba aspoň drobný servis (například výměna jedné komponenty).

Kolik průměrně stojí servis stolních PC značky Fujitsu?

Oprava počítačů Fujitsu vás vyjde o něco dráž než servis PC od jiných značek. Průměrně za ni zaplatíte kolem 2 000 Kč, ale jedná-li se o náročnější práci, může být cena i vyšší. Servis by vám nicméně měl zakázku nacenit předem.

Vyplatí se počítače Fujitsu servisovat?

Servis PC Fujitsu se vyplatí podle toho, jaké je jeho stáří. Taktéž záleží na tom, zda je možné závadu opravit tak, aby bylo zařízení jako nové. U levnějších a dlouho používaných počítačů Fujitsu je většinou výhodnější nákup nového PC.

Jak dlouho trvá servis počítače Fujitsu?

Menší opravy počítačů Fujitsu jsou otázkou několika málo minut, kompletní servis (včetně údržby komponent a kontroly celého zařízení) zabere více času. Doba servisu se odvíjí také od rychlosti a zkušeností technika, který vaše zařízení bude opravovat. 

Kolik stojí náhradní díly k počítačům Fujitsu?

Náhradní díly ke stolním počítačům Fujitsu stojí podobně jako u PC jiných značek. Základní desku pořídíte přibližně za 3-4 tisíce Kč, nižší tisíce korun zaplatíte i za nový procesor nebo pevný disk (HDD). Méně naopak utratíte za grafickou kartu, aspoň pokud nesáhnete po některém z nejnovějších modelů na trhu.

Napište nám právě teď

  Bez údajů označených hvězdičkou* se neobejdeme
  Po odeslání žádosti vás budeme kontaktovat co nejdříve, nejpozději do 2. pracovního dne.