Problémy s IT řešíme přímo u Vás nebo na naší pobočce na ul. Vídeňská 202/119e, Brno.

Spolehlivý servis počítačů (PC) HP v Brně

Spolehlivý servis počítačů (PC) HP v Brně

Nechte si pohodlně servisovat váš počítač HP v Brně. Možná vám bude stačit naše vzdálená pomoc – třeba nastavení, instalace či zrychlení PC provádíme on-line. A když počítač nebude stále fungovat, naši technici na servisu váš problém určitě vyřeší.

 • Vždy komunikujete s odborníkem
 • Vše vysvětlíme srozumitelně
 • Vynaložíte minimum úsilí
 • Garantujeme vyřešení problému
Jednorázová cena:
od 400 Kč
Vždy účtujeme prvních 30 minut práce. Následně každou započatou čtvrt hodinu (15 min.) podle našeho ceníku.

Výhodný servis počítačů HP

HP Pro
Desktop M
Pavilion
'Victus'
Omen
Slimline
ENVY
EliteOne
Elite
HP Z
20-27
Jak spolehlivé jsou počítače HP

Pověst počítačů HP

Počítače HP (Hewlett-Packard) se dříve řadily k průměru, ale v posledních letech americký výrobce přichází s nadprůměrnými modely, které navíc nejsou příliš poruchovové. Rozhodně ne tolik jako stejně drahé počítače od konkurence. Po letech používání ale budete servis počítače HP určitě potřebovat, i kdyby se jednalo o drobnou opravu nebo výměnu důležitých komponent.

Nejčastější opravy u stolních počítačů HP

U osobních počítačů HP nejčastěji selhávají pevné disky, grafické karty a po dlouhodobém používání mohou nastat také obtíže se zdrojem (především v případě, pokud se zdroj pravidelně nečistí). Nicméně například servis starých procesorů (CPU) a starých základních desek se nevyplatí. 

Velká výhoda je, že oprava a výměna jednotlivých komponent u počítačů HP není náročná. Stolní počítače HP mimochodem patří k těm, které naši hodinoví ajťáci servisují nejčastěji.

Cena servisu počítačů HP

Cena opravy počítače HP z velké části závisí na ceně jednotlivých komponent. Výměna SSD nebo HDD disků vyjde na 2-3 tisíce Kč, o něco víc zaplatíte za novou grafickou kartu (dle konkrétního typu může stát 3-6 tisíc Kč). Lepší zdroje pak průměrně stojí kolem 2 tisíc Kč.

U nových modelů se vám oprava osobního počítače HP rozhodně vyplatí, servis starších PC už tolik výhodný být nemusí. Kontaktujte naše hodinové ajťáky, kteří vám poradí, jestli stolní PC od HP servisovat, nebo raději pořídit nový. Případně vám zašleme i nacenění servisu.

Unikátnost a kvalita počítačů HP

Kalifornská značka HP si v poslední dekádě vydobyla prostor na výsluní, a to díky výrobě kvalitních stolních počítačů za dostupnou cenu. Nabízí modely pro běžnou kancelářskou práci, grafické práce a stříhání videa, ale zaujala také několika herními počítači.

Velký ohlas sklidil například herní PC HP Pavilion Gaming TG01 nebo nabušený HP Omen GT21.

S námi vám bude vaše HP vždy fungovat

Díky nám ušetříte svůj čas, energii a nervy.
Servis v Brně. On-line pomoc po celé ČR.
Poradíme vám s každým IT problémem.
Zjednodušíme soužití s technologiemi.

Které počítače HP vám opravíme?

Nemusíte mít obavy, že máte nejnovější, nebo naopak starý model HP. Servis i on-line nastavení vám s úsměvem zajistíme u každého počítače nebo notebooku Hewlett-Packard.

Rychle vyřešíme vaše běžné problémy

 • Zrychlení PC a HW upgrade
 • Odvirování
 • Obnova a záchrana dat
 • Profylaxe a čistění PC
 • Oprava WiFi sítě
 • Sestavení počítače na míru
 • Reinstalace OS
 • Odhlučnění PC
 • Aktualizace ovladačů
 • Školení a práce s PC

Ubíráme vám spoustu starostí

5
3 recenze
 • Profesionální přístup a rychlé odstranění problému. Servis zajistili online na dálku. Maximální spokojenost.

  Dominika Ratulovská

 • Hodinové Ajťáky jsem využila k nastavení a propojení počítačů ve firmě, nastavení certifikátů, proškolení a tipů práce s mac bookem. Proškolení jak efektivně používat tiskárny. Se službou jsem absolutně spokojená, přístup zaměstnanců, rychlé řešení náhle vzniklé situace. Vše proběhlo na více jak 100%. Děkuji

  Michaela „GEMMEDICAL“

 • Hodinoví Ajťáci mi pomáhají šetřit čas na místech, kde není moje energie potřeba. Kdysi jsem si všechno dělal sám. Sám si vybral PC, sám vše nainstaloval, sám vše odladil. Nyní s tím jak se firma rozrůstá, tak si uvědomují důležitost svého času. Proto spolupracuji s hodinovými ajťáky.

  Tomáš Drdla

Časté dotazy k servisu počítačů HP

Jak jsou počítače HP poruchové?

Stolní počítače HP si postupem času získaly dobrou pověst, mimo jiné díky menší poruchovosti. Záleží však na konkrétním modelu – novější a dražší PC od HP mají zpravidla delší životnost než levnější modely.

Kolik průměrně stojí servis stolních PC značky HP?

Servis počítače HP stojí přibližně 600 Kč u náročnějších oprav a kolem 1 000 Kč v případě potřeby náročnějšího servisu.

Vyplatí se počítače HP servisovat?

Většinou ano, ale jestliže evidujete na počítači HP více poruch, které se navíc pravidelně opakují, je vhodné zvážit investici do nového stolního PC. U starších modelů se opakovaný servis z finančního hlediska nevyplatí. Důležité je, aby vaše zařízení po dokončení servisu bylo jako nové.

Jak dlouho trvá servis počítače HP?

Časový rozsah prací se odvíjí od konkrétní opravy. Zatímco některé jsou hotové raz dva, jiné mohou servisnímu technikovi zabrat i desítky minut. 

Kolik stojí náhradní díly k počítačům HP?

Dražší bývá výměna pevného disku (2-3 tisíce Kč a výše), základní desky (průměrně 3-4 tisíce Kč) nebo procesoru, jehož cena se také pohybuje v tisících. Menší částky je potřebovat investovat do nové myši, klávesnice a dalších doplňků.