Problémy s IT řešíme přímo u Vás nebo na naší pobočce na ul. Vídeňská 202/119e, Brno.

Spolehlivý servis počítačů (PC) MSI v Brně

Spolehlivý servis počítačů (PC) MSI v Brně

Užijte si komfortní servis vašeho počítače MSI v Brně. Možná vám bude stačit naše vzdálená pomoc – třeba nastavení, instalace či zrychlení PC provádíme on-line. A když počítač nebude stále fungovat, naši technici na servisu váš problém určitě vyřeší.

 • Vždy komunikujete s odborníkem
 • Vše vysvětlíme srozumitelně
 • Vynaložíte minimum úsilí
 • Garantujeme vyřešení problému
Jednorázová cena:
od 400 Kč
Vždy účtujeme prvních 30 minut práce. Následně každou započatou čtvrt hodinu (15 min.) podle našeho ceníku.

Výhodný servis počítačů MSI

MAG
MEG
MPG
Modern
PRO
Cubi
Jak spolehlivé jsou počítače MSI?

Pověst počítačů MSI

Spolehlivost stolních počítačů MSI od tchajwanského výrobce hodně závisí na konkrétním modelu. Extra výkonné PC za desítky tisíc vydrží bez servisu i několik let, levnější počítače MSI na kancelářskou práci využívají levnější komponenty, takže je u nich riziko závady vyšší. Obecně lze říci, že MSI svou spolehlivost postupem času zdokonaluje.

Nejčastější opravy u stolních počítačů MSI

Nejlepší modely osobních počítačů od MSI v sobě mají zakomponované nejmodernější komponenty, ale ani ty se občas nevyhnou poruchám. Typické jsou závady grafické karty, SSD disku a HDD disku. Méně obvyklé jsou potíže s pamětí RAM a se základní deskou, ale pokud k nim dojde, většinou počítač potřebuje okamžitý servis.

Cena servisu počítačů MSI

Opravy počítačů MSI patří k finančně nejnáročnějším, a to z jediného důvodu: nabušené modely v sobě mají kvalitní a drahé komponenty. Například nová grafická karta k PC MSI může stát i přes 7 tisíc Kč, pro lepší SSD disk budete muset obětovat průměrně 3-4 tisíce Kč. 

Pořízení nového stolního počítače MSI ale není vůbec levná záležitost, takže oprava je lepší nápad. Pokud byste chtěli servis svého PC MSI nacenit, naši hodinoví ajťáci se o to postarají.

Unikátnost a kvalita počítačů MSI

Značka MSI je v mnoha ohledech unikátní na trhu s herními počítači. V tomto segmentu patří k nejkvalitnějším a nejspolehlivějším, což se odráží na jejich ceně. Mezi hlavní tahouny poslední doby se řadí například herní PC MSI MAG Codex X5 nebo našlapaný MSI MEG Trident X. Spousta amatérských i profesionálních hráčů nedá na MSI dopustit.

S námi vám bude vaše MSI vždy fungovat

Díky nám ušetříte svůj čas, energii a nervy.
Servis v Brně. On-line pomoc po celé ČR.
Poradíme vám s každým IT problémem.
Zjednodušíme soužití s technologiemi.

Které počítače MSI vám opravíme?

Vlastníte nejnovější, nebo naopak starší model počítače MSI? Rádi vám pomůžeme s opravou každého typu počítače nebo notebooku MSI.

Rychle vyřešíme vaše běžné problémy

 • Zrychlení PC a HW upgrade
 • Odvirování
 • Obnova a záchrana dat
 • Profylaxe a čistění PC
 • Oprava WiFi sítě
 • Sestavení počítače na míru
 • Reinstalace OS
 • Odhlučnění PC
 • Aktualizace ovladačů
 • Školení a práce s PC

Ubíráme vám spoustu starostí

5
3 recenze
 • Profesionální přístup a rychlé odstranění problému. Servis zajistili online na dálku. Maximální spokojenost.

  Dominika Ratulovská

 • Hodinové Ajťáky jsem využila k nastavení a propojení počítačů ve firmě, nastavení certifikátů, proškolení a tipů práce s mac bookem. Proškolení jak efektivně používat tiskárny. Se službou jsem absolutně spokojená, přístup zaměstnanců, rychlé řešení náhle vzniklé situace. Vše proběhlo na více jak 100%. Děkuji

  Michaela „GEMMEDICAL“

 • Hodinoví Ajťáci mi pomáhají šetřit čas na místech, kde není moje energie potřeba. Kdysi jsem si všechno dělal sám. Sám si vybral PC, sám vše nainstaloval, sám vše odladil. Nyní s tím jak se firma rozrůstá, tak si uvědomují důležitost svého času. Proto spolupracuji s hodinovými ajťáky.

  Tomáš Drdla

Časté dotazy k servisu počítačů MSI

Jak jsou počítače MSI poruchové?

Když si uživatelé pořizují stolní počítače značky MSI, jde převážně o dražší modely herních PC. Ty jsou nadprůměrně spolehlivé, vysoce výkonné, a pokud nedojde k mechanickému poškození ze strany člověka, mají dlouhou životnost. Poměrně odolné jsou i některé levnější modely od tchajwanského výrobce.

Kolik průměrně stojí servis stolních PC značky MSI?

Servis PC MSI stojí přibližně 1 000 Kč, ale tak jako u jiných značek záleží na rozsahu poruchy a na časové náročnosti opravy. Při výměně více komponent vás může servis počítače MSI vyjít o něco dráž.

Vyplatí se počítače MSI servisovat?

Vlastníte-li herní počítač MSI, do které jste investovali až desítky tisíc korun, pak se oprava jednoznačně vyplatí – ceny těchto herních PC totiž neustále rostou. Naopak u levnějších a starších modelů servis dobře zvažte, protože v případě častých poruch může být výhodnější nákup nového zařízení.

Jak dlouho trvá servis počítače MSI?

Časovou náročnost servisu lze určit až podle konkrétní závady. Zkušený servisní technik si s běžnou opravou stolního PC MSI poradí v řádu jednotek až desítek minut.

Kolik stojí náhradní díly k počítačům MSI?

Značka MSI vyrábí převážně herní počítače, a tak k jejím nejdražším dílům patří grafická karta. Její cena se může vyšplhat až na hranici 10 tisíc Kč, nižší tisíce pak stojí, pokud se nejedná o jeden z nejlepších modelů. Kolem 3-4 tisíc zaplatíte za novou základní desku a poměrně náročnou finanční záležitostí je i pořízení nového procesoru.