Problémy s IT řešíme přímo u Vás nebo na naší pobočce na ul. Vídeňská 202/119e, Brno.

Spolehlivý servis tabletů Acer v Brně

Spolehlivý servis tabletů Acer v Brně

Potřebujete profesionální servis vašeho tabletu Acer? Rádi vám ho zajistíme kdekoliv na servisním středisku v Brně. Anebo můžete využít naši vzdálenou podporu – různá nastavení či instalace provádíme on-line.

 • Vždy komunikujete s odborníkem
 • Vše vysvětlíme srozumitelně
 • Vynaložíte minimum úsilí
 • Garantujeme vyřešení problému
Jednorázová cena:
od 400 Kč
Vždy účtujeme prvních 30 minut práce. Následně každou započatou čtvrt hodinu (15 min.) podle našeho ceníku.

Spolehlivý servis tabletů Acer

Acer Iconia
Acer Enduro
Acer - logo

O tabletech Acer

Značka Acer je léta oblíbená díky spolehlivé elektronice za příznivé ceny, to samé platí i v případě tabletů. Mají dokonale přizpůsobené uživatelské prostředí a hodí se pro každodenní práci i zábavu. Nejnovější modely mají pevnou a odolnou konstrukci, takže váš tablet vydrží i menší nárazy.

K oblíbeným tabletům od výrobce Acer patří především ty z řady Iconia a Enduro. U moderních modelů se cena pohybuje kolem 9-12 tisíc Kč.

Jak spolehlivé jsou tablety Acer?

Nejčastější opravy tabletů Acer

Uživatelé si tablety Acer rádi berou na cesty, kde jim občas nedopatřením spadnou na zem a mechanicky se poškodí. I proto u tabletů (nejen) značky Acer často dochází k poškození displeje nebo poruše vnitřních komponent.

Majitelé Acerů si také nechávají měnit dlouho používané baterie nebo řeší softwarové závady, jako například problémy se zapínáním tabletu.

Jaké jsou nejčastější závady tabletů Acer?

Které opravy tabletů Acer se nevyplatí

Téměř nikdy se u tabletů Acer nevyplatí výměna celého displeje, protože jde o servis za vyšší tisíce korun. Podobné je to s opravou vytopeného zařízení – při vytopení se poškodí více komponent najednou, a tak je cenově výhodnější pořízení nového tabletu.

Než ale hodíte rozbitý tablet Acer do koše, nechte ho prověřit našimi techniky. Ti vám poradí, jestli se zařízení vyplatí opravit.

Které opravy tabletů Acer se nevyplatí?

V čem jsou tablety Acer specifické

Tablety od Aceru jsou unikátní za prvé výborným poměrem cena/výkon, za druhé pak svou multifunkčností. Velký úspěch značka sklidila mimo jiné s řadou Enduro, u které si zakládá na maximální odolnosti. Právě zranitelnost tabletů uživatele často trápí, a tak se Acer zaměřil na jejich přežití v náročných podmínkách.

Některé tablety Acer mají i konvertibilní design, což znamená, že je lze používat jako tablet i jako počítač.

S námi vám bude váš tablet Acer vždy fungovat

Díky nám ušetříte svůj čas, energii a nervy.
Servis v Brně. On-line pomoc po celé ČR.
Poradíme vám s každým IT problémem.
Zjednodušíme soužití s technologiemi.

Které tablety Acer vám opravíme?

Naši ajťáci si poradí se všemi modely tabletů od Acer. Staré modely i ty nejmodernější – všechny dáme rychle do pořádku!

Ubíráme vám spoustu starostí

5
3 recenze
 • Profesionální přístup a rychlé odstranění problému. Servis zajistili online na dálku. Maximální spokojenost.

  Dominika Ratulovská

 • Hodinové Ajťáky jsem využila k nastavení a propojení počítačů ve firmě, nastavení certifikátů, proškolení a tipů práce s mac bookem. Proškolení jak efektivně používat tiskárny. Se službou jsem absolutně spokojená, přístup zaměstnanců, rychlé řešení náhle vzniklé situace. Vše proběhlo na více jak 100%. Děkuji

  Michaela „GEMMEDICAL“

 • Hodinoví Ajťáci mi pomáhají šetřit čas na místech, kde není moje energie potřeba. Kdysi jsem si všechno dělal sám. Sám si vybral PC, sám vše nainstaloval, sám vše odladil. Nyní s tím jak se firma rozrůstá, tak si uvědomují důležitost svého času. Proto spolupracuji s hodinovými ajťáky.

  Tomáš Drdla

Časté dotazy k servisu tabletů Acer

Vyměňujete baterie tabletů Acer?

Ano, výměna baterie patří mezi opravy tabletů Acer, které provádí i naši hodinoví ajťáci. V případě zájmu o výměnu baterie nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Kolik stojí výměna displeje tabletu Acer?

Výměna displeje (nejen) u tabletů od Aceru vyjde i na několik tisíc korun. Proto je před takovou opravou nutné zvážit, jestli se vám finančně vyplatí. Zvlášť u starších modelů bývá servis displeje nevýhodný.

Opravujete problémy se zapínáním tabletu Acer?

Ano, potíže se zapínáním tabletů mívají uživatelé poměrně často. Jestli vám tablet Acer nejde zapnout, naši hodinoví ajťáci se na něj podívají a vyhodnotí, zda jak náročná bude oprava zařízení.

Servisujete tablety Acer v Brně?

Zakázky na opravu tabletů přijímáme z celé České republiky, hodinoví ajťáci nicméně na servisu pracují v Brně.

Kdo bude můj tablet Acer opravovat?

Servis vašeho tabletu Acer si vezme na starost jeden z našich zkušených techniků.