Problémy s IT řešíme přímo u Vás nebo na naší pobočce na ul. Vídeňská 202/119e, Brno.

Spolehlivý servis tabletů Apple (iPad) v Brně

Spolehlivý servis tabletů Apple (iPad) v Brně

Potřebujete profesionální servis vašeho tabletu Apple? Rádi vám ho zajistíme na servisním středisku v Brně. Anebo můžete využít naši vzdálenou podporu – různá nastavení či instalace provádíme on-line.

 • Vždy komunikujete s odborníkem
 • Vše vysvětlíme srozumitelně
 • Vynaložíte minimum úsilí
 • Garantujeme vyřešení problému
Jednorázová cena:
od 400 Kč
Vždy účtujeme prvních 30 minut práce. Následně každou započatou čtvrt hodinu (15 min.) podle našeho ceníku.

Spolehlivý servis tabletů Apple (iPad)

iPad Pro
iPad Mini
iPad Air
Apple logo

O tabletech Apple (iPad)

Když se řekne „tablet“, většina lidí si jako první vybaví právě tablety iPad od Applu. Jde o lídra na trhu s tablety, a to v ohledu na kvalitu, vybavení, spolehlivost i dostupné funkce. iPady se výkonem často vyrovnají běžnému počítači/notebooku, navíc se pyšní nižší poruchovostí než zařízení od jiných značek (to neplatí pro mechanická poškození)

iPad si pořídíte už od 9 tisíc Kč, ale u novějších modelů počítejte s vyšší částkou. Protože Apple u svých zařízení poskytuje dlouhou podporu, dává smysl i pořízení staršího modelu iPadu

Jak spolehlivé jsou tablety Apple?

Nejčastější opravy tabletů Apple (iPad)

Časté opravy se nijak výrazně neliší od jiných značek. Uživatelům se při neopatrném zacházení rozbíjí displeje, občas dojde i k vylomení napájecího konektoru. U starších modelů může časem vypovědět službu některá z komponent ukrytých uvnitř iPadu.

U iPadů naopak není častý problém se zavirováním tabletu. Uživatelé řeší spíš výdrž baterie, která je na začátku výborná a dlouhá, postupem času ale zastarává a s odstupem několika let je nutná její výměna.

Jaké jsou nejčastější závady tabletů Apple?

Které opravy tabletů Apple (iPad) se nevyplatí

Opravy iPadů se obecně vyplatí víc než servis jiných tabletů, protože mají vyšší pořizovací cenu. Z finančního hlediska nemusí dávat smysl výměna displeje (především u starších tabletů), oprava vytopeného zařízení nebo oprava základní desky tabletu Apple.

Doporučujeme ale finální rozhodnutí nechat na specializovaném technikovi, který nejlépe posoudí, jestli má smysl vaše zařízení opravovat, či nikoli.

Které opravy tabletů Apple se nevyplatí?

V čem jsou tablety Apple (iPad) specifické

Kromě výborného výkonu, unikátního designu a vysoké kvality vystihuje iPady také operační systém iOS od společnosti Apple, který žádné jiné tablety nepoužívají. Uživatelé mají iPady v oblibě i díky vychytávce v podobě Apple Pencil, umožňující pohodlné psaní i kreslení na tabletu.

Nemůžeme zapomenout ani na propracovaný ekosystém od Applu, díky němuž lze z iPadu snadno sdílet data na jiná zařízení značky Apple. Tablety iPad se navíc výborně hodí pro práci a podnikání.

S námi vám bude váš tablet Apple vždy fungovat

Díky nám ušetříte svůj čas, energii a nervy.
Servis v Brně. On-line pomoc po celé ČR.
Poradíme vám s každým IT problémem.
Zjednodušíme soužití s technologiemi.

Které tablety Apple vám opravíme?

Naši ajťáci si poradí se všemi modely tabletů od Apple. Staré modely i ty nejmodernější – všechny dáme rychle do pořádku!

Ubíráme vám spoustu starostí

5
3 recenze
 • Profesionální přístup a rychlé odstranění problému. Servis zajistili online na dálku. Maximální spokojenost.

  Dominika Ratulovská

 • Hodinové Ajťáky jsem využila k nastavení a propojení počítačů ve firmě, nastavení certifikátů, proškolení a tipů práce s mac bookem. Proškolení jak efektivně používat tiskárny. Se službou jsem absolutně spokojená, přístup zaměstnanců, rychlé řešení náhle vzniklé situace. Vše proběhlo na více jak 100%. Děkuji

  Michaela „GEMMEDICAL“

 • Hodinoví Ajťáci mi pomáhají šetřit čas na místech, kde není moje energie potřeba. Kdysi jsem si všechno dělal sám. Sám si vybral PC, sám vše nainstaloval, sám vše odladil. Nyní s tím jak se firma rozrůstá, tak si uvědomují důležitost svého času. Proto spolupracuji s hodinovými ajťáky.

  Tomáš Drdla

Časté dotazy k servisu tabletů Apple (iPad)

Vyměňujete baterie u tabletů iPad?

Ano, kromě jiných oprav iPadů řešíme také výměnu jejich baterií. Pokud baterii potřebujete vyměnit, ozvěte se našim hodinovým ajťákům.

iPad používám poprvé v životě. Poradíte mi, jak ho nastavit?

Ano, kromě servisu tabletů Apple řešíme i jejich nastavení. Stačí napsat našim hodinovým ajťákům, kteří vám sdělí další podrobnosti.

Kolik stojí oprava iPadu?

Protože jsou tablety Apple v porovnání s jinými značkami poměrně drahé, je finančně náročná také jejich případná oprava. To platí především při výměně displeje iPadu. Také u menšího servisu hardwaru počítejte s náklady ve výši až několik tisíc korun.

Opravujete iPady v Brně?

Ano, naši hodinoví ajťáci pracují převážně z Brna, kde vám iPad rádi opraví. Tablet Apple nám ale můžete poslat na servis ze všech koutů České republiky.

Jak dlouho trvá oprava iPadu?

Výměna skla může zabrat i několik hodin, odstranění softwarových potíží bývá otázkou desítek minut. Časovou náročnost opravy tabletu Apple ale vždy nejlépe odhadne servisní technik po prozkoumání zařízení.