Problémy s IT řešíme přímo u Vás nebo na naší pobočce na ul. Vídeňská 202/119e, Brno.

Spolehlivý servis tabletů Asus v Brně

Spolehlivý servis tabletů Asus v Brně

Potřebujete profesionální servis vašeho tabletu Asus? Rádi vám ho zajistíme kdekoliv na servisním středisku v Brně. Anebo můžete využít naši vzdálenou podporu – různá nastavení či instalace provádíme on-line.

 • Vždy komunikujete s odborníkem
 • Vše vysvětlíme srozumitelně
 • Vynaložíte minimum úsilí
 • Garantujeme vyřešení problému
Jednorázová cena:
od 400 Kč
Vždy účtujeme prvních 30 minut práce. Následně každou započatou čtvrt hodinu (15 min.) podle našeho ceníku.

Spolehlivý servis tabletů Asus

Asus Zenpad 3S 8.0 Z582KL
Asus Zenpad 3S 10 Z500KL
Asus Zenpad Z10 ZT500KL
Asus Zenpad 3S 10 Z500M
Asus Zenpad 10 Z300M
Asus - logo

O tabletech Asus

Tchajwanská značka Asus dodává na trh kvalitní elektroniku už od 90. let minulého století, kromě počítačů, notebooků nebo monitorů si nenechala ujít ani mánii kolem tabletů. Poznávacím znamením tabletů Asus je za prvé velká a praktická obrazovka, za druhé mimořádně dlouhá výdrž baterie a za třetí multifunkčnost. Zařízení jsou zároveň spolehlivá a nepotřebují opravovat častěji než přístroje od jiných výrobců.

V současnosti Asus nabízí především tablety v podobě tzv. Tablet PC, což je jakýsi hybrid tabletu a notebooku. Dříve ale ve velkém prodával i běžné tablety.

Jak spolehlivé jsou tablety Asus?

Nejčastější opravy tabletů Asus

U tabletů Asus potřebují uživatelé opravovat rozbité displeje, nefungující tlačítka nebo řeší softwarové potíže typu zpomaleného (případně zavirovaného) operačního systému. Zařízení jsou také náchylná na poškození napájení, zejména při dlouhodobě špatném zacházení.

Používáte-li tablet Asus dlouhodobě a pravidelně, časem budete potřebovat vyměnit baterii, která se opotřebovává.

Jaké jsou nejčastější závady tabletů Asus?

Které opravy tabletů Asus se nevyplatí

Tablety (nebo v současnosti spíše konvertibilní počítače) Asus jsou poměrně drahé, často jejich cenovka přesahuje i částku 15 tisíc Kč. Proto se většina oprav vyplatí, záleží však na rozsahu poškození. 

Jestliže je zařízení mechanicky poškozené, typicky po pádu na zem, existuje riziko poruchy více komponent. Tím pádem by mohla být oprava tabletu Asus finančně nákladná a nemusela by se vám vyplatit.

Které opravy tabletů Asus se nevyplatí?

V čem jsou tablety Asus specifické

Jak už jsme zmínili, nové tablety od Asusu jsou unikátní především proto, že nejde tak úplně o tablety, ale spíš o multifunkční zařízení 2 v 1 (Tablet PC). Díky tomu mají ideální předpoklady pro práci v kanceláři i na cestách.

Značka Asus je také známá tím, že se v poslední době zaměřuje na hráče počítačových her, čemuž odpovídá i výbava tabletů.

S námi vám bude váš tablet Asus vždy fungovat

Díky nám ušetříte svůj čas, energii a nervy.
Servis v Brně. On-line pomoc po celé ČR.
Poradíme vám s každým IT problémem.
Zjednodušíme soužití s technologiemi.

Které tablety Asus vám opravíme?

Naši ajťáci si poradí se všemi modely tabletů od Asus. Staré modely i ty nejmodernější – všechny dáme rychle do pořádku!

Ubíráme vám spoustu starostí

5
3 recenze
 • Profesionální přístup a rychlé odstranění problému. Servis zajistili online na dálku. Maximální spokojenost.

  Dominika Ratulovská

 • Hodinové Ajťáky jsem využila k nastavení a propojení počítačů ve firmě, nastavení certifikátů, proškolení a tipů práce s mac bookem. Proškolení jak efektivně používat tiskárny. Se službou jsem absolutně spokojená, přístup zaměstnanců, rychlé řešení náhle vzniklé situace. Vše proběhlo na více jak 100%. Děkuji

  Michaela „GEMMEDICAL“

 • Hodinoví Ajťáci mi pomáhají šetřit čas na místech, kde není moje energie potřeba. Kdysi jsem si všechno dělal sám. Sám si vybral PC, sám vše nainstaloval, sám vše odladil. Nyní s tím jak se firma rozrůstá, tak si uvědomují důležitost svého času. Proto spolupracuji s hodinovými ajťáky.

  Tomáš Drdla

Časté dotazy k servisu tabletů Asus

Vyplatí se oprava tabletu Asus?

Většina menších oprav se vyplatí, protože nové modely tabletů Asus jsou poměrně drahé. U některých modelů by pro vás ale mohla být finančně nevýhodná výměna rozbitého displeje, protože možná zjistíte, že levněji vyjde pořízení nového tabletu.

Servisujete tablety Asus?

Ano, přestože Asus vyrábí především tablety v podobě konvertibilního počítačů, s jejich opravou si naši technici hravě poradí. Popište nám, jaký máte s tabletem problém a hodinoví ajťáci se o zbytek postarají.

Jaká je cena za servis tabletu Asus?

Obecně oprava tabletu Asus stojí od 500 Kč do několika tisíc Kč. Chcete-li znát přesnou cenu za servis, nechte si jej nacenit od specializovaného technika.

Zvládnu si tablet Asus opravit sám/sama?

Pokud s opravou tabletů nemáte zkušenosti, pravděpodobně servis sám/sama nezvládnete. I menší opravy doporučujeme přenechat odborníkům (například našim hodinovým ajťákům), protože hrozí nevratné poškození tabletu.

Za jak dlouho mi tablet Asus opravíte?

Opravy tabletů i dalších zařízení běžně provádíme do 14 dnů.