Problémy s IT řešíme přímo u Vás nebo na naší pobočce na ul. Vídeňská 202/119e, Brno.

Spolehlivý servis tabletů Huawei v Brně

Spolehlivý servis tabletů Huawei v Brně

Potřebujete profesionální servis vašeho tabletu Huawei? Rádi vám ho zajistíme na servisním středisku v Brně. Anebo můžete využít naši vzdálenou podporu – různá nastavení či instalace provádíme on-line.

 • Vždy komunikujete s odborníkem
 • Vše vysvětlíme srozumitelně
 • Vynaložíte minimum úsilí
 • Garantujeme vyřešení problému
Jednorázová cena:
od 400 Kč
Vždy účtujeme prvních 30 minut práce. Následně každou započatou čtvrt hodinu (15 min.) podle našeho ceníku.

Spolehlivý servis tabletů Huawei

Huawei MatePad 11
Huawei MatePad T10
Huawei MediaPad T5
Huawei MediaPad M5
Huawei MediaPad M3 Lite 8
Huawei MediaPad T3
Huawei MediaPad T2
Huawei MediaPad M2
Huawei logo

O tabletech Huawei

Čínská firma Huawei se na elektroniku pro běžné uživatele specializuje dlouhá léta, a tak není divu, že vyrábí i tablety. Ty se řadí k nadprůměrným a spolehlivým, ale mají jeden zásadní nedostatek: vzhledem k regulacím na nich nefungují Google služby (například YouTube).

K přednostem tabletů Huawei naopak patří jejich odolnost nebo vysoká výdrž baterie. Navíc mají příznivé cenovky, pořídíte je už od 3 tisíc Kč.

Jak spolehlivé jsou tablety Huawei?

Nejčastější opravy tabletů Huawei

Typický servis tabletů Huawei se příliš neliší od oprav u jiných značek. Huaweie mívají problémy s displeji, nefunkčními tlačítky nebo zasekanými aplikacemi. U levnějších modelů vás může poměrně brzy zradit napájecí konektor.

Ať už máte s tabletem jakékoliv potíže, doporučujeme jej neopravovat na vlastní pěst. Při domácí opravách hrozí trvalé poškození zařízení nebo ztráta záruky.

Jaké jsou nejčastější závady tabletů Huawei?

Které opravy tabletů Huawei se nevyplatí

Obecně se nevyplácí oprava vytopených tabletů Huawei, často to navíc ani není možné, protože vytopené zařízení bývá rozsáhle poškozené. U levných a starších modelů nedává smysl ani výměna displeje. Finančně náročný je také servis klíčových vnitřních komponent.

Pořídili jste si tablet Huawei teprve nedávno a nechcete ho ihned po rozbití vyhazovat? Naši hodinoví ajťáci vám poradí, jestli servis dává, nebo nedává smysl.

Které opravy tabletů Huawei se nevyplatí?

V čem jsou tablety Huawei specifické

Tablety i další produkty od značky Huawei jsou specifické tím, že na nich nelze používat služby Google, což je pro některé uživatele významná překážka. 

Na druhou stranu se Huaweie pyšní kvalitními fotoaparáty, takže pokud si plánujete pořídit tablet i kvůli pěkný fotkám a videím, může pro vás být Huawei zajímavou volbou. Lákavá je také cenová dostupnost nebo možnost tablet propojit s ostatními zařízeními v rámci ekosystému Huawei.

S námi vám bude váš tablet Huawei vždy fungovat

Díky nám ušetříte svůj čas, energii a nervy.
Servis v Brně. On-line pomoc po celé ČR.
Poradíme vám s každým IT problémem.
Zjednodušíme soužití s technologiemi.

Které tablety Huawei vám opravíme?

Naši ajťáci si poradí se všemi modely tabletů od Huawei. Staré modely i ty nejmodernější – všechny dáme rychle do pořádku!

Ubíráme vám spoustu starostí

5
3 recenze
 • Profesionální přístup a rychlé odstranění problému. Servis zajistili online na dálku. Maximální spokojenost.

  Dominika Ratulovská

 • Hodinové Ajťáky jsem využila k nastavení a propojení počítačů ve firmě, nastavení certifikátů, proškolení a tipů práce s mac bookem. Proškolení jak efektivně používat tiskárny. Se službou jsem absolutně spokojená, přístup zaměstnanců, rychlé řešení náhle vzniklé situace. Vše proběhlo na více jak 100%. Děkuji

  Michaela „GEMMEDICAL“

 • Hodinoví Ajťáci mi pomáhají šetřit čas na místech, kde není moje energie potřeba. Kdysi jsem si všechno dělal sám. Sám si vybral PC, sám vše nainstaloval, sám vše odladil. Nyní s tím jak se firma rozrůstá, tak si uvědomují důležitost svého času. Proto spolupracuji s hodinovými ajťáky.

  Tomáš Drdla

Časté dotazy k servisu tabletů Huawei

Umíte vyměnit baterii tabletu Huawei?

Ano, výměna baterie u tabletů značky Huawei probíhá podobně jako u jiných tabletů, takže naši hodinoví ajťáci si s tímto servisem hravě poradí.

Kolik stojí výměna baterie u tabletu Huawei?

Cena za výměnu baterie tabletu Huawei se pohybuje v řádech nižších tisíců korun, v závislosti na tom, kde si servis necháte udělat.

Kolik stojí oprava softwarových potíží tabletu Huawei?

Záleží, jaké konkrétní komplikace s tabletem Huawei máte. Většinou se cena oprava softwarových problémů pohybuje od 500 Kč výše. Každou zakázku by vám měl technik nacenit individuálně předem.

Opravujete i zasekané tablety Huawei?

Ano, zaseknutý/zamrznutý tablet je častou komplikací, která ale naštěstí má řešení. Jestli se vám zasekl tabletu Huawei, obraťte se na naše hodinové ajťáky.

Kolik stojí výměna displeje tabletu Huawei?

Obecně se cena za výměnu/opravu displeje tabletu pohybuje od 2 000 Kč výše.