Problémy s IT řešíme přímo u Vás nebo na naší pobočce na ul. Vídeňská 202/119e, Brno.

Spolehlivý servis tabletů Lenovo v Brně

Spolehlivý servis tabletů Lenovo v Brně

Potřebujete profesionální servis vašeho tabletu Lenovo? Rádi vám ho zajistíme na servisním středisku v Brně. Anebo můžete využít naši vzdálenou podporu – různá nastavení či instalace provádíme on-line.

 • Vždy komunikujete s odborníkem
 • Vše vysvětlíme srozumitelně
 • Vynaložíte minimum úsilí
 • Garantujeme vyřešení problému
Jednorázová cena:
od 400 Kč
Vždy účtujeme prvních 30 minut práce. Následně každou započatou čtvrt hodinu (15 min.) podle našeho ceníku.

Spolehlivý servis tabletů Lenovo

Lenovo Tab K10
Lenovo Tab M8
Lenovo Tab M10
Lenovo Tab M7
Lenovo Tab P11
Lenovo Tab P12
Lenovo Yoga Tab 11
Lenovo Yoga Tab 13
Lenovo - logo

O tabletech Lenovo

Tablety od Lenova jsou spolehlivé a nebývají výrazně poruchovější než zařízení od jiných značek. Uživatelé mají tablety Lenovo v oblibě především pro jejich výborný poměr mezi cenou a výkonem – průměrný tablet vydrží bez opravy i několik let a hodí se pro kancelářskou práci, sledování filmů i jako vyučovací nástroj pro děti

 

K nejoblíbenějším modelům patří modely Lenovo M10 (cena zhruba 5 tisíc Kč) a Lenovo P11 (cena zhruba 7 tisíc Kč). Levnější tablety Lenovo ale pořídíte i kolem 3 tisíc.

Jak spolehlivé jsou tablety Lenovo?

Nejčastější opravy tabletů Lenovo

Tablety Lenovo jsou, tak jako jiná zařízení tohoto typu, nejvíc náchylné na mechanické poškození. Často se u nich rozbíjí displeje (po pádu nebo nárazu), dochází také k poruše napájení – to poznáte třeba tak, že napájecí konektor funguje správně jen pod určitým úhlem. 

Ze softwarových potíží tablety Lenovo trápí zamrzávání operačního systému nebo komplikace se zapínáním. Uživatelé řeší trable také se zavirováním svého zařízení.

Jaké jsou nejčastější závady tabletů Lenovo?

Které opravy tabletů Lenovo se nevyplatí

Především u levnějších modelů tabletů Lenovo se nevyplatí opravovat rozbitý displej, protože jeho kompletní výměna může významně přesáhnout pořizovací cenu zařízení. Stejně tak nejspíš nebude dávat smysl oprava vytopeného tabletu Lenovo, protože v takovém případě dochází k poškození několika komponent najednou.

Jestli se vám tablet závažně porouchal a netušíte, jestli dává z finančního hlediska smysl ho servisovat, naši hodinoví ajťáci vám poradí.

Které opravy tabletů Lenovo se nevyplatí?

V čem jsou tablety Lenovo specifické

Tablety Lenovo se oproti většině jiných značek pyšní dlouhou výdrží baterie a praktickým designem, který uživatelům zjednodušuje život při každodenní práci i zábavě.

Kromě toho oceníte také širokou nabídku tabletů Lenovo a jejich univerzálnost. Zatímco někteří výrobci se specializují na tablety pro určitý typ použití (například kancelářská práce), Lenovo se snaží navrhovat zařízení, která zvládnou různé činnosti.  

S námi vám bude váš tablet Lenovo vždy fungovat

Díky nám ušetříte svůj čas, energii a nervy.
Servis v Brně. On-line pomoc po celé ČR.
Poradíme vám s každým IT problémem.
Zjednodušíme soužití s technologiemi.

Které tablety Lenovo vám opravíme?

Naši ajťáci si poradí se všemi modely tabletů od Lenovo. Staré modely i ty nejmodernější – všechny dáme rychle do pořádku!

Ubíráme vám spoustu starostí

5
3 recenze
 • Profesionální přístup a rychlé odstranění problému. Servis zajistili online na dálku. Maximální spokojenost.

  Dominika Ratulovská

 • Hodinové Ajťáky jsem využila k nastavení a propojení počítačů ve firmě, nastavení certifikátů, proškolení a tipů práce s mac bookem. Proškolení jak efektivně používat tiskárny. Se službou jsem absolutně spokojená, přístup zaměstnanců, rychlé řešení náhle vzniklé situace. Vše proběhlo na více jak 100%. Děkuji

  Michaela „GEMMEDICAL“

 • Hodinoví Ajťáci mi pomáhají šetřit čas na místech, kde není moje energie potřeba. Kdysi jsem si všechno dělal sám. Sám si vybral PC, sám vše nainstaloval, sám vše odladil. Nyní s tím jak se firma rozrůstá, tak si uvědomují důležitost svého času. Proto spolupracuji s hodinovými ajťáky.

  Tomáš Drdla

Časté dotazy k servisu tabletů Lenovo

Jak dlouho trvá servis tabletu Lenovo?

Časté opravy jako výměna baterie nebo oprava napájecího konektoru trvají vyšší desítky minut až několik hodin. Velmi časově zdlouhavá je výměna displeje tabletu Lenovo nebo výměna více komponent. Servisní technik by vám měl vždy předem sdělit odhad časové náročnosti servisu. 

Kolik stojí servis tabletu Lenovo?

Oprava zamrznutého tabletu nebo jiných softwarových potíží vás bude stát několik stokorun, cena hardwarových oprav tabletů Lenovo se ale může vyšplhat až k tisícům (například při opravě displeje). Ideálně si nechte od specialisty poradit, jestli je lepší vaše zařízení opravit, nebo zda dává větší smysl zakoupení nového zařízení.

Kolik stojí oprava prasklého displeje tabletu Lenovo?

Oprava/výměna prasklého skla u tabletů Lenovo je poměrně nákladná, počítejte s výdaji v řádu tisíců korun. Proto dobře zvažte, jestli pro vás nebude finančně výhodnější pořídit si nový tablet.

Mohu si tablet Lenovo opravit sám/sama?

Domácí opravy tabletů důrazně nedoporučujeme, protože hrozí, že si jej nedopatřením vážně poškodíte. Při servisu na vlastní pěst navíc přijdete o záruku na tablet Lenovo (pokud se na něj ještě vztahuje dvouletá zákonná záruka).

Kde tablety Lenovo opravujete?

Všechny tablety opravujeme v Brně, kde si je berou na starost naši servisní technici. Jestli nejste z Brna, nevadí – tablet k nám můžete odkudkoliv poslat na opravu.