Problémy s IT řešíme přímo u Vás nebo na naší pobočce na ul. Vídeňská 202/119e, Brno.

Spolehlivý servis tabletů Lenovo v Brně

Spolehlivý servis tabletů Lenovo v Brně

Potřebujete profesionální servis vašeho tabletu iGET? Rádi vám ho zajistíme na servisním středisku v Brně. Anebo můžete využít naši vzdálenou podporu – různá nastavení či instalace provádíme on-line.

 • Vždy komunikujete s odborníkem
 • Vše vysvětlíme srozumitelně
 • Vynaložíte minimum úsilí
 • Garantujeme vyřešení problému
Jednorázová cena:
od 400 Kč
Vždy účtujeme prvních 30 minut práce. Následně každou započatou čtvrt hodinu (15 min.) podle našeho ceníku.

Spolehlivý servis tabletů iGET

Blackview iGET TAB G13
Blackview TAB G12
Blackview TAB G5
SMART L206
Smart W201
Smart W204
iGET logo

O tabletech iGET

Mladá česká značka iGET působí na trhu teprve od roku 2013 a specializuje se na výrobu moderní elektroniky pro každodenní použití. Přestože mezi uživateli je známá především zařízeními pro chytrou domácnost, v portfoliu má i několik tabletů.

Tablety od iGETu sice nejsou tolik rozšířené, ale uživatelé s nižšími nároky na výkon je označují za spolehlivé. Tato zařízení se samozřejmě nemohou rovnat tabletům od Applu nebo Samsungu, nicméně jde o zajímavou alternativu za velmi dostupné ceny.

Jak spolehlivé jsou tablety iGET?

Nejčastější opravy tabletů iGET

Ačkoli se tablety iGET v mnohém liší od zařízení vyrábených světovými velikány, z hlediska poruchovosti jsou na tom podobně – uživatelům se rozbíjí displeje nebo napájecí konektory. Po čase začne slábnout baterie, kterou je tím pádem potřeba vyměnit.

Jestliže tablet iGET využíváte dlouhodobě a stahujete do něj velké množství aplikací, je možné, že časem bude fungovat o něco pomaleji.

Jaké jsou nejčastější závady tabletů iGET?

Které opravy tabletů iGET se nevyplatí

Protože pořizovací cena tabletů iGET je poměrně nízká (průměrně od 3 do 6 tisíc), dávají u nich smysl jen finančně nenáročné opravy. Pokud si například vážně poškodíte displej, s velkou pravděpodobností bude lepší pořídit si nový tablet.

Servis nedává smysl ani v případě poškození více komponent najednou. I tak ale nechte tablet prověřit zkušeným technikem.

Které opravy tabletů iGET se nevyplatí?

V čem jsou tablety iGET specifické

Tablety iGET jsou pro českého spotřebitele unikátní tím, že se jedná o zařízení od tuzemského výrobce. Pokud tedy preferujete elektroniku od českých firem, může vám pořízení tabletu iGET dávat smysl. 

Zároveň se jedná o tablety s nejnižší cenou na trhu, což vyhovuje zejména zákazníkům preferujícím cenovou dostupnost.

S námi vám bude váš tablet Lenovo vždy fungovat

Díky nám ušetříte svůj čas, energii a nervy.
Servis v Brně. On-line pomoc po celé ČR.
Poradíme vám s každým IT problémem.
Zjednodušíme soužití s technologiemi.

Které tablety Lenovo vám opravíme?

Naši ajťáci si poradí se všemi modely tabletů od Lenovo. Staré modely i ty nejmodernější – všechny dáme rychle do pořádku!

Ubíráme vám spoustu starostí

5
3 recenze
 • Profesionální přístup a rychlé odstranění problému. Servis zajistili online na dálku. Maximální spokojenost.

  Dominika Ratulovská

 • Hodinové Ajťáky jsem využila k nastavení a propojení počítačů ve firmě, nastavení certifikátů, proškolení a tipů práce s mac bookem. Proškolení jak efektivně používat tiskárny. Se službou jsem absolutně spokojená, přístup zaměstnanců, rychlé řešení náhle vzniklé situace. Vše proběhlo na více jak 100%. Děkuji

  Michaela „GEMMEDICAL“

 • Hodinoví Ajťáci mi pomáhají šetřit čas na místech, kde není moje energie potřeba. Kdysi jsem si všechno dělal sám. Sám si vybral PC, sám vše nainstaloval, sám vše odladil. Nyní s tím jak se firma rozrůstá, tak si uvědomují důležitost svého času. Proto spolupracuji s hodinovými ajťáky.

  Tomáš Drdla

Časté dotazy k servisu tabletů iGET

Mám prasklé sklo tabletu iGET. Vyplatí se mi oprava?

Tablety iGET patří k nejlevnějším na trhu, takže pokud máte vážně poškozené sklo, pravděpodobně se vám víc vyplatí pořízení nového tabletu. Doporučujeme ale zařízení nejprve nechat zanalyzovat servisním technikem.

Je oprava displeje tabletu iGET levná?

Cena za opravu/výměnu displeje tabletu iGET je podobná jako u zařízení od jiných značek, často bohužel přesahuje pořizovací cenu tabletu. 

Mohu si tablet iGET opravit sám/sama?

Vlastnoruční servis tabletu iGET nedoporučujeme, protože při něm hrozí trvalé poškození zařízení. Jakékoliv opravy konzultujte s odborným technikem.

Tablet iGET se mi zablokoval, je možné to opravit?

Záleží na příčinách zablokování tabletu, ale ve většině případů jej servisní technik dokáže odblokovat.

Jak dlouho trvá oprava tabletu iGET?

Všechny tablety servisujeme do 14 dnů, samotný proces opravy může technikovi zabrat desítky minut až několik hodin. Záleží na druhu poruchy.