Problémy s IT řešíme přímo u Vás nebo na naší pobočce na ul. Vídeňská 202/119e, Brno.

Spolehlivý servis tabletů Xiaomi v Brně

Spolehlivý servis tabletů Xiaomi v Brně

Potřebujete profesionální servis vašeho tabletu Xiaomi? Rádi vám ho zajistíme na servisním středisku v Brně. Anebo můžete využít naši vzdálenou podporu – různá nastavení či instalace provádíme on-line.

 • Vždy komunikujete s odborníkem
 • Vše vysvětlíme srozumitelně
 • Vynaložíte minimum úsilí
 • Garantujeme vyřešení problému
Jednorázová cena:
od 400 Kč
Vždy účtujeme prvních 30 minut práce. Následně každou započatou čtvrt hodinu (15 min.) podle našeho ceníku.

Spolehlivý servis tabletů Xiaomi

Xiaomi Pad 5
Xiaomi Pad 5 Pro
Xiaomi Mi Pad 4 Plus
Xiaomi 4 Mi Pad 4
Xiaomi Mi Pad 3
Xiaomi Mi Pad 2
xiaomi logo

O tabletech Xiaomi

Málokteré tablety se mohou pochlubit tak výborným poměrem cena/výkon jako ty od čínského výrobce Xiaomi. Uživatelům nabízí podobně jako u mobilů kvalitní zpracování, slušnou výdrž baterie a několik funkcí, kterými tablety jiných značek nedisponují. Celkově jsou tablety Xiaomi spolehlivé, a pokud se o ně důkladně staráte, vydrží vám několik let.

Tablet Xiaomi seženete zhruba od 4-5 tisíc Kč, cena dražších modelů se pohybuje kolem 8-10 tisíc.

Jak spolehlivé jsou tablety Xiaomi?

Nejčastější opravy tabletů Xiaomi

U některých kusů se občas objeví potíže s reproduktory nebo tlačítky, ale častěji mívají uživatelé trable s poškozeným displejem. Po delší době používání vás možná nepříjemně překvapí nefungující nabíjení nebo rychlejší snižování kapacity baterie.

V případě starších modelů nejsou výjimkou zasekané aplikace nebo komplikace při spouštění tabletu (například se zobrazí pouze logo výrobce a nic dalšího se nestane). Se základním servisem tabletů Xiaomi si naši technici hravě poradí.

Jaké jsou nejčastější závady tabletů Xiaomi?

Které opravy tabletů Xiaomi se nevyplatí

Spadl vám tablet na zem a zjistili jste, že je celý poškozený a že má rozbitý displej? Tím pádem je možné, že se vám spíš než servis vyplatí pořízení nového tabletu Xiaomi. To platí hlavně u starších a levnějších zařízení.

Smysl většinou nedává ani servis vytopeného tabletu nebo oprava poškozené základní desky. Jestli vám tablet nečekaně přestal fungovat a netušíte, kde vězí problém, nechte ho prověřit našimi hodinovými ajťáky.

Které opravy tabletů Xiaomi se nevyplatí?

V čem jsou tablety Xiaomi specifické

Když člověk hledá specifika tabletů Xiaomi, nemusí pátrat dlouho – na první pohled se odlišují operačním systémem. Nejde o klasický Android jako u většiny tabletů, Xiaomi sází na tzv. MIUI, což je upravená verze OS Android

 Značka Xiaomi si zakládá také na kvalitní konstrukci svých tabletů, která odolá i tvrdým nárazům. Zaujmou vás i výrazné a velké displeje, vhodné pro práci a zábavu.

S námi vám bude váš tablet Xiaomi vždy fungovat

Díky nám ušetříte svůj čas, energii a nervy.
Servis v Brně. On-line pomoc po celé ČR.
Poradíme vám s každým IT problémem.
Zjednodušíme soužití s technologiemi.

Které tablety Xiaomi vám opravíme?

Naši ajťáci si poradí se všemi modely tabletů od Xiaomi. Staré modely i ty nejmodernější – všechny dáme rychle do pořádku!

Ubíráme vám spoustu starostí

5
3 recenze
 • Profesionální přístup a rychlé odstranění problému. Servis zajistili online na dálku. Maximální spokojenost.

  Dominika Ratulovská

 • Hodinové Ajťáky jsem využila k nastavení a propojení počítačů ve firmě, nastavení certifikátů, proškolení a tipů práce s mac bookem. Proškolení jak efektivně používat tiskárny. Se službou jsem absolutně spokojená, přístup zaměstnanců, rychlé řešení náhle vzniklé situace. Vše proběhlo na více jak 100%. Děkuji

  Michaela „GEMMEDICAL“

 • Hodinoví Ajťáci mi pomáhají šetřit čas na místech, kde není moje energie potřeba. Kdysi jsem si všechno dělal sám. Sám si vybral PC, sám vše nainstaloval, sám vše odladil. Nyní s tím jak se firma rozrůstá, tak si uvědomují důležitost svého času. Proto spolupracuji s hodinovými ajťáky.

  Tomáš Drdla

Časté dotazy k servisu tabletů Xiaomi

Jsem z Prahy, opravíte můj tablet Xiaomi?

Nezáleží, odkud jste – pokud máte porouchaný tablet Xiaomi a pošlete jej našim hodinovým ajťákům, rádi vám ho opraví. Pro více informací nám napište nebo zavolejte.

Kolik stojí servis tabletu Xiaomi?

Výměna skla tabletu Xiaomi vyjde až na několik tisíc korun, výměna baterie běžně stojí 1500-1900 Kč. Ve stovkách korun se pohybuje oprava softwarových potíží. Chcete-li znát přesnou cenu opravy svého tabletu, konzultujte ji přímo se servisním technikem.

Jak dlouho trvá oprava tabletu Xiaomi?

Tablety Xiaomi i zařízení jiných značek opravujeme přibližně do 14 dnů. Samotný proces opravy pak zabere desítky minut až několik hodin, v závislosti na typu a rozsahu poruchy.

Opravujete i zasekané tablety Xiaomi?

Ano, u tabletů Xiaomi i dalších zařízení běžně řešíme servis softwarových potíží, mezi které patří také oprava zamrznutého/zaseknutého operačního systému.

Mám potíže se zapínáním tabletu Xiaomi. Poradíte si s tím?

Ano, opravujeme i tablety Xiaomi, u kterých se objevují potíže se zapínáním (například když se při spouštění ukáže jen logo výrobce). Naši hodinoví ajťáci tablet Xiaomi ještě před opravou podrobně zanalyzují, aby zjistili přesnou příčinu komplikací.