Problémy s IT řešíme přímo u Vás nebo na naší pobočce na ul. Vídeňská 202/119e, Brno.

Spolehlivý servis tiskáren Canon v Brně

Spolehlivý servis tiskáren Canon v Brně

Vypověděla vám tiskárna od Canonu službu a potřebujete rychlý servis v Brně? Některé potíže můžete vyřešit s naší vzdálenou pomocí – třeba přeinstalaci tiskárny nebo spárování s PC provádíme ihned on-line. A když vám tiskárna nebude stále fungovat, naši technici na servisu váš problém určitě vyřeší.

 • Vždy komunikujete s odborníkem
 • Vše vysvětlíme srozumitelně
 • Vynaložíte minimum úsilí
 • Garantujeme vyřešení problému
Jednorázová cena:
od 400 Kč
Vždy účtujeme prvních 30 minut práce. Následně každou započatou čtvrt hodinu (15 min.) podle našeho ceníku.

Výhodný servis tiskáren Canon

PIXMA
MAXIFY

Pověst tiskáren Canon

Laserové, inkoustové, multifunkční i kapesní. Portoflio tiskáren značky Canon je opravdu široké, proto její výrobky patří k nejprodávanějším na trhu. Tiskárny Canon jsou nadprůměrně spolehlivé a servis potřebují spíš výjimečně.

Canon vyrábí tiskárny prakticky pro každého – pro jedince, který tiskne jednou za čas, ale také pro firmy využívající faxy a velkoformátový tisk. Oblibu si získaly například řady PIXMA a MAXIFY.

Nejčastější opravy tiskáren Canon a jejich cena

Tiskárny Canon vyžadují opravu při zaseknutém papíru (cena opravy zhruba 300-1 200 Kč), v případě problémů s podáváním jednotlivých listů (oprava posuvného válečku stojí zhruba 300-600 Kč) nebo při potížích s inkoustem či tonerem. Setkat se můžete i se špiněním papíru, v takovém případě je potřeba provést čištění tiskárny.

Úplná nefunkčnost tiskárny Canon je vzácná. Pokud k ní ale dojde a nepomáhá ani restart zařízení, do opravy se určitě nepouštějte sami, přenechte ji odborníkům.

Které opravy tiskáren Canon se nevyplatí

Nové modely tiskáren Canon je zpravidla vhodné opravovat, ale někdy se servis vyplatit nemusí. Typicky jde o výměnu tiskové hlavy (tato oprava je finančně náročná). Stejně tak je nevýhodné servisovat starší modely, u kterých je porouchaných několik komponent najednou. Drahé bývá i čištění rozsáhlého znečištění tiskárny zevnitř.

Netušíte, jestli se vám servis tiskárny Canon vyplatí? Požádejte o radu servisního technika, nebo naše hodinové ajťáky.

Unikátnost tiskáren Canon

Japonská značka Canon proslula zejména výrobou fotoaparátů, v tomto odvětví nadále patří mezi lídry na trhu. Ale i její tiskárny jsou už od minulého století jedny z nejlepších na světě. Canon mimochodem jako první představil stolní laserovou tiskárnu.

V portfoliu značky Canon zaujmou třeba profesionální fotografické tiskárny, specializované na tisk kvalitních fotek a obrázků.

S námi vám bude vaše tiskárna vždy fungovat

Díky nám ušetříte svůj čas, energii a nervy.
Servis v Brně. On-line pomoc po celé ČR.
Poradíme vám s každým IT problémem.
Zjednodušíme soužití s technologiemi.

Které tiskárny Canon vám opravíme?

Naši ajťási znají všechny modely tiskáren od Canonu. Nevadí nám stará ani nová – na nás je každá krátká!

Ubíráme vám spoustu starostí

5
3 recenze
 • Profesionální přístup a rychlé odstranění problému. Servis zajistili online na dálku. Maximální spokojenost.

  Dominika Ratulovská

 • Hodinové Ajťáky jsem využila k nastavení a propojení počítačů ve firmě, nastavení certifikátů, proškolení a tipů práce s mac bookem. Proškolení jak efektivně používat tiskárny. Se službou jsem absolutně spokojená, přístup zaměstnanců, rychlé řešení náhle vzniklé situace. Vše proběhlo na více jak 100%. Děkuji

  Michaela „GEMMEDICAL“

 • Hodinoví Ajťáci mi pomáhají šetřit čas na místech, kde není moje energie potřeba. Kdysi jsem si všechno dělal sám. Sám si vybral PC, sám vše nainstaloval, sám vše odladil. Nyní s tím jak se firma rozrůstá, tak si uvědomují důležitost svého času. Proto spolupracuji s hodinovými ajťáky.

  Tomáš Drdla

Časté dotazy k servisu tiskáren Canon

Jak jsou tiskárny Canon poruchové?

Protože tiskárny Canon patří k nejspolehlivějším na trhu, bývají také méně poruchové. Přesto u některých kusů můžete narazit na potíže, a to především při dlouhodobém používání. Obecně však mají tiskárny dlouhou životnost a vydrží toho opravdu hodně.

Kolik průměrně stojí servis tiskárny Canon?

Servis tiskárny Canon stojí průměrně 400 až 1 000 Kč. Toto rozmezí ale berte spíš orientačně, vždy záleží na druhu závady, na typu tiskárny (inkoustová, laserová) a dalších parametrech.

Více o ceně servisu tiskáren Canon vám prozradí naši hodinoví ajťáci.

Vyplatí se tiskárny Canon servisovat?

Běžné potíže jako zaseknutý papír nebo špinění tiskárny se vyplatí opravovat vždy – jedná se o menší a poměrně snadno řešitelné závady. Pokud však vlastníte starou tiskárnu Canon, u které evidujete pravidelné poruchy, servis může být finančně nevýhodný.

Jak dlouho trvá servis tiskárny Canon?

Čas opravy tiskárny Canon nelze zobecnit, odvíjí se od schopností technika a typu závady. Proto požádejte svůj servis, aby vám sdělil, jak dlouho bude oprava tiskárny trvat.

Kolik stojí náhradní díly k tiskárně Canon?

Nové originální tonery do tiskáren Canon stojí v rozmezí 2 až 3 tisíce Kč. Za podávací váleček dáte zhruba 600 Kč. Poměrně drahé jsou tiskové hlavy – jejich cena se může vyšplhat až na několik tisíc.