Spolehlivý servis tiskáren HP

Spolehlivý servis tiskáren HP
 • Vždy komunikujete s odborníkem
 • Vše vysvětlíme srozumitelně
 • Vynaložíte minimum úsilí
 • Garantujeme vyřešení problému

Zasekla se vám tiskárna od „Há-Péčka“ a hledáte pro ní špičkový servis? Rádi vám zajistíme opravu kdekoliv po Česku. Anebo některé potíže rychle vyřešíte s naší vzdálenou podporou – třeba nastavení nebo přeinstalaci tiskárny můžeme provést ihned on-line.

5 / 5

Potřebujete servis tohoto zařízení?

Jednorázová cena:
od 400 Kč
Vždy účtujeme prvních 30 minut práce. Následně každou započatou čtvrt hodinu (15 min.) podle našeho ceníku.
 • Vždy komunikujete s odborníkem
 • Vše vysvětlíme srozumitelně
 • Vynaložíte minimum úsilí
 • Garantujeme vyřešení problému

Výhodný servis tiskáren HP

Deskjet
Envy
Officejet
Laserjet
PageWide
DesignJet
HP

Pověst tiskáren HP

Tiskárny od americké značky HP patří dlouhodobě k nejoblíbenějším ze všech, a to hlavně proto, že firma na trh dodává jak levnější modely pro skromné uživatele, tak profesionální tiskárny do kanceláří. HP vyrábí inkoustové i laserové tiskárny.

HP nabízí tyto typy tiskáren: HP DeskJet (vhodné pro občasný tisk), HP Envy (vhodné pro větší rodinu, která tiskne často), HP OfficeJet Pro (vhodné pro menší kanceláře), HP Smart Tank (profesionální řešení domů a do kanceláří).

Co se poruchovosti týče, řadí se tiskárny HP k méně problémovým, ale u levnějších a starších modelů potíže bývají častější.

Nejčastější opravy u tiskáren HP a jejich cena

Tiskárny HP mívají poruchy, které lze snadno opravit, je však potřeba při jejich řešení postupovat správně.

Typicky se jedná o zaseknutý papír v tiskárně HP – odstranění zbytků papíru z tiskárny technikem vás vyjde na 300-1 200 Kč. Pokud tiskárna nemůže nabrat list papíru, pak je nejspíš znečištěný posuvný váleček, jehož oprava stojí 300-600 korun. 

Evidujete-li u tiskárny HP špatný tisk (chybějící části barvy, případně šmouhy), pravděpodobně zaschl inkoust v tryskách na tiskové hlavě, tím pádem je potřeba trysky vyčistit (cena opravy 600-1 000 Kč).

U levnějších modelů tiskáren HP mohou nastat také potíže při skenování do počítače. 

Které opravy tiskáren HP se nevyplatí

Z finančního hlediska se u tiskáren HP nevyplatí výměna tiskové hlavy, stojí až tři čtvrtiny ceny nové tiskárny. U levnějších a starších tiskáren není příliš výhodné kompletní čištění (například při vnitřním znečištění inkoustem).

Unikátnost tiskáren HP

Tiskárny HP jsou unikátní mimo jiné inteligentním tiskovým systémem HP+, což je služba, která dělá tisk snadným, produktivnějším a udržitelným. HP nabízí také registraci ke službě Instant Ink, která se postará o to, abyste měli neustálý přísun inkoustu.

S námi vám bude vaše tiskárna vždy fungovat

Díky nám ušetříte svůj čas, energii a nervy.
Servis v Brně. On-line pomoc po celé ČR.
Můžete volat denně po-pá 8-16 h.
Poradíme vám s každým IT problémem.
Zjednodušíme soužití s technologiemi.

Které tiskárny HP vám opravíme?

Naši ajťási si poradí se všemi modely tiskáren od Hewlett-Packard. Můžete mít starou i novou – nás nepřekvapí žádná!

Odborná IT pomoc on-line, nebo na pobočce

Někdy stačí malá rada po telefonu, jindy je potřeba zásah IT odborníka doma nebo ve firmě. Jsme připraveni na obojí. Případně zajděte k nám na servisní středisko.

Vyřešíme problém

Zajistíme vám spolehlivý servis u nás v Brně, nebo vyřešíme nastavení IT techniky po telefonu. Neřešte problémy, které nejsou vaše „parketa“.

Pomůžeme s konektivitou

Potřebujete vyřešit konektivitu nebo zlepšit pokrytí Wi-Fi u vás doma nebo v kanceláři? Nechte si kvalitně pomoci našimi odborníky.

Nastavíme server

Potřebujete pomoci se zásahy na serveru, zálohováním či přesunem do cloudu, nebo nastavením aktivního monitoringu vaší sítě? Kontaktujte naše ajťáky

Ubíráme vám spoustu starostí

5
3 recenze
 • Profesionální přístup a rychlé odstranění problému. Servis zajistili online na dálku. Maximální spokojenost.

  Dominika Ratulovská

 • Hodinové Ajťáky jsem využila k nastavení a propojení počítačů ve firmě, nastavení certifikátů, proškolení a tipů práce s mac bookem. Proškolení jak efektivně používat tiskárny. Se službou jsem absolutně spokojená, přístup zaměstnanců, rychlé řešení náhle vzniklé situace. Vše proběhlo na více jak 100%. Děkuji

  Michaela „GEMMEDICAL“

 • Hodinoví Ajťáci mi pomáhají šetřit čas na místech, kde není moje energie potřeba. Kdysi jsem si všechno dělal sám. Sám si vybral PC, sám vše nainstaloval, sám vše odladil. Nyní s tím jak se firma rozrůstá, tak si uvědomují důležitost svého času. Proto spolupracuji s hodinovými ajťáky.

  Tomáš Drdla

Časté dotazy k servisu tiskáren HP

Jak jsou tiskárny HP poruchové?

Poruchovost se odvíjí typu tiskárny (laserová, inkoustová), ale obecně mají uživatelé s tiskárnami HP méně potíží než se zařízeními jiných značek. Servisovat je potřeba především levnější a starší modely tiskáren HP.

Kolik průměrně stojí servis tiskárny HP?

Na tiskárně může dojít hned k několika poruchám, takže přesnou cenu za servis vám sdělí až servisní technik. Průměrně stojí oprava tiskárny HP 400 až 1 000 Kč, u dražších modelů však servis bývá finančně náročnější.

Vyplatí se tiskárny HP servisovat?

V naprosté většina případů ano. Pokud se nejedná o závažné komplikace (výměna tiskové hlavy, významné znečištění vnitřku tiskárny apod.), je servis tiskáren HP výhodnější než pořízení nového zařízení.

Jak dlouho trvá servis tiskárny HP?

Oprava drobných závad zabere jen několik minut, rozsáhlejší servis – například oprava více komponent najednou – bývá časově náročnější. 

Kolik stojí náhradní díly k tiskárně HP?

Cena nového toneru se pohybuje kolem 1 300 Kč, podávací váleček stojí zhruba 800 Kč a tisková hlava vás vyjde na 2-7 tisíc korun (zde hodně záleží na konkrétním modelu tiskárny).

Napište nám právě teď

  Bez údajů označených hvězdičkou* se neobejdeme
  Po odeslání žádosti vás budeme kontaktovat co nejdříve, nejpozději do 2. pracovního dne.