Problémy s IT řešíme přímo u Vás nebo na naší pobočce na ul. Vídeňská 202/119e, Brno.

Spolehlivý servis tiskáren Xerox v Brně

Spolehlivý servis tiskáren Xerox v Brně

Hledáte efektivní servis pro vaši tiskárnu Xerox v Brně? Některé potíže můžete vyřešit s naší vzdálenou pomocí – třeba přeinstalaci tiskárny nebo spárování s PC provádíme ihned on-line. A když vám tiskárna nebude stále fungovat, naši technici na servisu váš problém určitě vyřeší.

 • Vždy komunikujete s odborníkem
 • Vše vysvětlíme srozumitelně
 • Vynaložíte minimum úsilí
 • Garantujeme vyřešení problému
Jednorázová cena:
od 400 Kč
Vždy účtujeme prvních 30 minut práce. Následně každou započatou čtvrt hodinu (15 min.) podle našeho ceníku.

Výhodný servis tiskáren Xerox

LaserJet
ColorLaserJet
OfficeJet
DCP
MFC
FAX
MagiColor
Ineo

Pověst tiskáren Xerox 

Americká firma Xerox si už od svého vzniku dává záležet na kvalitě svých tiskáren a na tom, aby byla vždy o krok před konkurencí. Vyšší modely tiskáren Xerox jsou tedy málo poruchové a mají dlouhou životnost. Někdy je však potřeba počítat s vyšší cenou zařízení.

V současnosti Xerox dominuje především s laserovými a multifunkčními tiskárnami. Své místo na výsluní si vydobyly řady LaserJet, ColorLase Jet, OfficeJet, DCP, MFC, FAX, MagiColor nebo Ineo.

Nejčastější opravy tiskáren Xerox a jejich cena

U tiskáren značky Xerox se můžete setkat s potížemi při podávání papíru, s občasným zasekáváním papírů nebo s náhle zhoršenou kvalitou tisku. Všechny tyto poruchy za vás vyřeší servisní technik, cena oprav se pohybuje v nižších stokorunách, případně lehce nad částkou 1 000 Kč.

Opravu tiskáren Xerox by měl provádět jen poučený odborník, proto doporučujeme porouchané zařízení nerozdělávat, raději tuto práci přenechte profíkům. Třeba našim hodinovým ajťákům.

Které opravy tiskáren Xerox se nevyplatí

Protože vyšší modely tiskáren Xerox bývají poměrně drahé, vyplatí se opravit většinu poruch. U levnějších modelů pak příliš nedává smysl opravovat neustále se opakující poruchy.

Zvažujete, jestli dát tiskárnu Xerox do servisu, nebo raději pořídit novou? Ideální je, když tiskárnu necháte posoudit našimi odborníky. Ti zařízení detailně prozkoumají a navrhnou vám konkrétní řešení.

Unikátnost tiskáren Xerox

Firma Xerox, založená již v roce 1906, je známá jak svou historií, tak kvalitou a spolehlivostí tiskáren. Unikátní jsou především multifunkční zařízení (tiskárny) značky Xerox, která se stávají chytrým pomocníkem uživatele a umí toho mnohem víc než jen tisknout a skenovat.

Xerox je známý také pro svou nadprůměrnou zákaznickou podporu napříč kontinenty. A jen pro zajímavost: společnost Xerox byla několikrát zařazena mezi nejetičtější firmy na světě.

S námi vám bude vaše tiskárna vždy fungovat

Díky nám ušetříte svůj čas, energii a nervy.
Servis v Brně. On-line pomoc po celé ČR.
Můžete volat denně po-pá 8.30-16.30 h.
Poradíme vám s každým IT problémem.
Zjednodušíme soužití s technologiemi.

Které tiskárny Xerox vám opravíme?

Naši ajťáci si poradí se všemi modely tiskáren od Xeroxu. Staré modely i ty nejmodernější – každou dáme rychle do pořádku!

Ubíráme vám spoustu starostí

5
3 recenze
 • Profesionální přístup a rychlé odstranění problému. Servis zajistili online na dálku. Maximální spokojenost.

  Dominika Ratulovská

 • Hodinové Ajťáky jsem využila k nastavení a propojení počítačů ve firmě, nastavení certifikátů, proškolení a tipů práce s mac bookem. Proškolení jak efektivně používat tiskárny. Se službou jsem absolutně spokojená, přístup zaměstnanců, rychlé řešení náhle vzniklé situace. Vše proběhlo na více jak 100%. Děkuji

  Michaela „GEMMEDICAL“

 • Hodinoví Ajťáci mi pomáhají šetřit čas na místech, kde není moje energie potřeba. Kdysi jsem si všechno dělal sám. Sám si vybral PC, sám vše nainstaloval, sám vše odladil. Nyní s tím jak se firma rozrůstá, tak si uvědomují důležitost svého času. Proto spolupracuji s hodinovými ajťáky.

  Tomáš Drdla

Časté dotazy k servisu tiskáren Xerox

Jak jsou tiskárny Xerox poruchové?

Nejnovější modely tiskáren Xerox jsou proslulé svou kvalitou, takže většina uživatelů této značky se obejde delší dobu bez servisu. Pokud ale vlastníte starou tiskárnu Xerox, nejspíš si časem vyžádá aspoň drobné opravy.

Kolik průměrně stojí servis tiskárny Xerox?

Za servis tiskárny Xerox dáte průměrně 800 Kč. U náročnějších poruch ale počítejte s vyššími výdaji. V takovém případě je vhodné předem zvážit, zda se oprava vyplatí, nebo je lepší pořízení nové tiskárny.

Vyplatí se tiskárny Xerox servisovat?

Především u dražších a nových modelů tiskáren Xerox se servis rozhodně vyplatí. Drobné opravy jsou většinou levné a rychlé. Je však důležité zavčas identifikovat, s jakými potížemi se vaše tiskárna potýká. To si rádi vezmou na starost naši hodinoví ajťáci.

Jak dlouho trvá servis tiskárny Xerox?

Časová náročnost tiskáren Xerox je podobná jako u tiskáren jiných značek. Vždy rozhoduje druh závady, její rozsah a také zkušenosti servisního technika. Hodinoví ajťáci mají s opravami tiskáren Xerox dlouholeté zkušenosti.

Kolik stojí náhradní díly k tiskárně Xerox?

Originální toner do tiskáren Xerox stojí zhruba v rozmezí 1 600 až 2 300 Kč. Podávací komponenty vás vyjdou na 600 až 800 Kč.

Napište nám právě teď

  Potřebujete rychlou IT pomoc? Jsme zde pro vás!
  Mám pouze dotazPřijedu k Vám na servis (Vídeňská 202/119e, Brno)Přeji si výjezd technika na adresu v rámci Brna (200 Kč s DPH)

  Adresa pro svoz Vašeho hardware

  Co je svoz hardware a jak funguje?
  Po odeslání žádosti vás budeme kontaktovat co nejdříve, nejpozději do 2. pracovního dne.