Problémy s IT řešíme přímo u Vás nebo na naší pobočce na ul. Vídeňská 202/119e, Brno.

Spolehlivý servis počítačů (PC) Apple v Brně

Spolehlivý servis počítačů (PC) Apple v Brně

Sháníte profesionální servis pro váš počítač Apple v Brně? Možná vám bude stačit naše vzdálená pomoc – třeba nastavení, instalace či zrychlení PC provádíme on-line. A když počítač nebude stále fungovat, naši technici na servisu váš problém určitě vyřeší.

 • Vždy komunikujete s odborníkem
 • Vše vysvětlíme srozumitelně
 • Vynaložíte minimum úsilí
 • Garantujeme vyřešení problému
Jednorázová cena:
od 400 Kč
Vždy účtujeme prvních 30 minut práce. Následně každou započatou čtvrt hodinu (15 min.) podle našeho ceníku.

Výhodný servis počítačů Apple

Apple Mac Pro
Apple iMac
Apple Mac mini
Jak spolehlivé jsou počítače iMac?

Pověst počítačů Apple

Počítače od kalifornské firmy Apple patří jednoznačně k nejlepším na trhu, což se také odráží na jejich vyšší ceně. V porovnání s ostatními značkami je jejich poruchovost poměrně nízká, mimo jiné díky tomu, že výrobce pro PC iMac využívá kvalitní, i když dražší komponenty.

PC od Applu jsou oblíbená také proto, že se na ně kromě klasické dvouleté záruky vztahuje i nadstandardní jednoletá záruka, kterou poskytuje přímo firma Apple.

Nejčastější opravy u stolních počítačů Apple

Přestože jsou počítače Apple velmi spolehlivé, ani jim se technické problémy nevyhýbají. Nejčastěji dochází k poruchám SSD disku nebo HDD disku, v některých případech službu vypoví i grafická karta.

A jak je to s cenou servisu? Oprava pevného disku se pohybuje kolem 3 tisíc Kč, při závadě grafiky zaplatíte částku v rozmezí 3-6 tisíc Kč.

Cena servisu počítačů Apple

Vlastníte-li iMac kratší dobu, jeho oprava se prakticky vždy vyplatí, a to kvůli vyšší ceně počítačů Apple. Servis bývá správnou volbou i přesto, že náhradní díly k iMacu jsou poměrně drahé. Například napájecí zdroj stojí od 5 tisíc Kč a základní deska se pohybuje od 2 tisíc Kč nahoru. Nicméně u nových modelů (od roku 2021) jsou komponenty napájené přímo na základní desce, takže v případě poruchy je nelze jednotlivě měnit za nové.

Jestliže tedy máte novější model počítače Apple, který postihly jen menší poruchy, lépe než pořízení nového iMacu vás vyjde spolehlivý servis. Kontaktujte nás a rádi vám sdělíme předpokládanou cenu opravy.

Unikátnost a kvalita počítačů Apple

Počítače Apple jsou unikátní především filozofií „vše v jednom“. To znamená, že v jednom zařízení kombinují počítač i monitor dohromady. V porovnání s jinými značkami se pyšní také některými komponenty vlastními výroby, například výkonnými procesory. PC iMac se kromě běžné kancelářské práce hodí na pokročilou práci s grafikou nebo střih videa.

Při pořizování počítače Apple ale musíte počítat s tím, že si za kvalitu připlatíte – nejnovější modely iMacu stojí 40 tisíc Kč a víc.

S námi vám bude váš Apple vždy fungovat

Díky nám ušetříte svůj čas, energii a nervy.
Servis v Brně. On-line pomoc po celé ČR.
Poradíme vám s každým IT problémem.
Zjednodušíme soužití s technologiemi.

Které počítače Apple vám opravíme?

Naši ajťáci se vyznají ve všech modelech od Applu. A vůbec nezáleží na tom, jak starý typ máte… Servis poskytujeme u každého modelu počítače nebo notebooku Apple.

Rychle vyřešíme vaše běžné problémy

 • Zrychlení PC a HW upgrade
 • Odvirování
 • Obnova a záchrana dat
 • Profylaxe a čistění PC
 • Oprava WiFi sítě
 • Sestavení počítače na míru
 • Reinstalace OS
 • Odhlučnění PC
 • Aktualizace ovladačů
 • Školení a práce s PC

Ubíráme vám spoustu starostí

5
3 recenze
 • Profesionální přístup a rychlé odstranění problému. Servis zajistili online na dálku. Maximální spokojenost.

  Dominika Ratulovská

 • Hodinové Ajťáky jsem využila k nastavení a propojení počítačů ve firmě, nastavení certifikátů, proškolení a tipů práce s mac bookem. Proškolení jak efektivně používat tiskárny. Se službou jsem absolutně spokojená, přístup zaměstnanců, rychlé řešení náhle vzniklé situace. Vše proběhlo na více jak 100%. Děkuji

  Michaela „GEMMEDICAL“

 • Hodinoví Ajťáci mi pomáhají šetřit čas na místech, kde není moje energie potřeba. Kdysi jsem si všechno dělal sám. Sám si vybral PC, sám vše nainstaloval, sám vše odladil. Nyní s tím jak se firma rozrůstá, tak si uvědomují důležitost svého času. Proto spolupracuji s hodinovými ajťáky.

  Tomáš Drdla

Časté dotazy k servisu počítačů Apple

Jak jsou počítače Apple poruchové?

PC od značky Apple (iMac) patří k nejkvalitnějším, díky tomu jsou minimálně poruchové a velmi spolehlivé. I tak je potřeba počítači věnovat péči a provádět pravidelnou údržbu (hardwarovou i softwarovou). 

Kolik průměrně stojí servis stolních PC značky Apple?

Pokud dáte svůj iMac do servisu, počítejte s investicí od 2 000 Kč výše. Komponenty pro PC od Applu jsou dražší než v případě zařízení jiných značek, což se odráží také na konečné ceně za servis.

Vyplatí se počítače Apple servisovat?

V naprosté většině případů ano. PC Apple jsou totiž poměrně drahá, a tak se oprava vyplatí víc než pořízení nového počítače. Servis nedává smysl pouze, pokud je zařízení zastaralé, nebo když je vážně poškozené. 

Jak dlouho trvá servis počítače Apple?

Drobné opravy zaberou jen chvíli, ty větší (například porucha více komponent na základní desce) se však mohou protáhnout. Délka servisu závisí také na zkušenostech konkrétního technika.

Kolik stojí náhradní díly k počítačům Apple?

Náhradní díly k PC Apple jsou poměrně drahé. Nicméně vzhledem k tomu, že řada komponent je napájena přímo na základní desce, nemusíte je dokupovat zvlášť. V případě servisu iMacu tak budete muset nejvíc peněz zainvestovat právě do základní desky (10 000 Kč a více).