Problémy s IT řešíme přímo u Vás nebo na naší pobočce na ul. Vídeňská 202/119e, Brno.

Spolehlivý servis počítačů (PC) Dell v Brně

Spolehlivý servis počítačů (PC) Dell v Brně

Hledáte profesionální servis vašeho počítače Dell v Brně? Možná vám bude stačit naše vzdálená pomoc – třeba nastavení, instalace či zrychlení PC provádíme on-line. A když počítač nebude stále fungovat, naši technici na servisu váš problém určitě vyřeší.

 • Vždy komunikujete s odborníkem
 • Vše vysvětlíme srozumitelně
 • Vynaložíte minimum úsilí
 • Garantujeme vyřešení problému
Jednorázová cena:
od 400 Kč
Vždy účtujeme prvních 30 minut práce. Následně každou započatou čtvrt hodinu (15 min.) podle našeho ceníku.

Výhodný servis počítačů Dell

OptiPlex
Alienware
Precision
PowerEdge
XPS
Jak spolehlivé jsou počítače DELL?

Pověst počítačů Dell

Stolní počítače DELL se řadí k nejspolehlivějším ze všech značek. U levnějších modelů pro běžnou práci je sice riziko poruchy počítače vyšší než u drahých PC (například herních), k závadám nicméně nedochází často. Pokud plánujete počítač DELL využívat několik let, do servisu pravděpodobně zavítáte jen výjimečně.

Nejčastější opravy u stolních počítačů Dell

U počítačů DELL bývají časté závady HDD disků nebo SSD disků, jejichž výměna vás vyjde zhruba na 3 tisíce Kč. Nepříjemně překvapit umí i nekompatibilita paměti RAM mezi procesory Intel a AMD. Občas službu vypoví také grafická karta – kvůli její výměně budete muset obětovat kolem 5 tisíc Kč. Naopak poměrně spolehlivá je základní deska a také procesor. Na těchto komponentech se značka DELL dlouhodobě snaží nešetřit.

Z hlediska softwaru jsou častým problémem, tak jako u jiných PC, chybějící nebo špatně nainstalované ovladače zařízení. To ale nemusí být vyloženě chyba výrobce.

Cena servisu počítačů Dell

Pokud bychom stolní počítače DELL postavili mezi ostatní značky, řadí se cenově přibližně někam doprostřed. Tomu odpovídá také cena servisu, potažmo cena náhradních dílů. U základní desky najdete cenovku kolem 2 tisíc Kč, náklady na paměť RAM se pohybují v závislosti na její kapacitě a typu od 2 do 5 tisíc Kč. Nový SSD disk vyjde zhruba na 3 tisíce Kč.

U většiny modelů PC od značky DELL, především těch levnějších, se servis vyplatí, v případě dražších záleží na rozsahu závady. Pokud vás zajímá konkrétní cena za opravu, kontaktujte nás a my vám řekneme její odhad.

Unikátnost a kvalita počítačů Dell

Americký výrobce počítačů a další IT techniky DELL se už od roku 1984 řadí ke spolehlivým stálicím na trhu. Proslul převážně výrobou notebooků s výborným poměrem cena/výkon, ale také tím, že i do levnějších počítačů dává kvalitní komponenty. 

Úspěch sklidily také některé herní některé herní počítače značky DELL, například technicky i designově nadčasový model Dell Alienware Aurora R14.

S námi vám bude váš Dell vždy fungovat

Díky nám ušetříte svůj čas, energii a nervy.
Servis v Brně. On-line pomoc po celé ČR.
Poradíme vám s každým IT problémem.
Zjednodušíme soužití s technologiemi.

Které počítače Dell vám opravíme?

Poradíme si se všemi modely značky Dell – s nejnovějšími i
těmi starými. Servis, opravu i nastavení provádíme jak u počítačů, tak u notebooků Dell.

Rychle vyřešíme vaše běžné problémy

 • Zrychlení PC a HW upgrade
 • Odvirování
 • Obnova a záchrana dat
 • Profylaxe a čistění PC
 • Oprava WiFi sítě
 • Sestavení počítače na míru
 • Reinstalace OS
 • Odhlučnění PC
 • Aktualizace ovladačů
 • Školení a práce s PC

Ubíráme vám spoustu starostí

5
3 recenze
 • Profesionální přístup a rychlé odstranění problému. Servis zajistili online na dálku. Maximální spokojenost.

  Dominika Ratulovská

 • Hodinové Ajťáky jsem využila k nastavení a propojení počítačů ve firmě, nastavení certifikátů, proškolení a tipů práce s mac bookem. Proškolení jak efektivně používat tiskárny. Se službou jsem absolutně spokojená, přístup zaměstnanců, rychlé řešení náhle vzniklé situace. Vše proběhlo na více jak 100%. Děkuji

  Michaela „GEMMEDICAL“

 • Hodinoví Ajťáci mi pomáhají šetřit čas na místech, kde není moje energie potřeba. Kdysi jsem si všechno dělal sám. Sám si vybral PC, sám vše nainstaloval, sám vše odladil. Nyní s tím jak se firma rozrůstá, tak si uvědomují důležitost svého času. Proto spolupracuji s hodinovými ajťáky.

  Tomáš Drdla

Časté dotazy k servisu počítačů Dell

Jak jsou počítače Dell poruchové?

PC od výrobce Dell se řadí, podobně jako například PC značky Apple, k méně poruchovým, jsou spolehlivé a mají dlouhou životnost. Pokud už dojde k poruše, většinou se jedná o opotřebení některé z komponent, případně o mechanické poškození ze strany uživatele (například polití tekutinou).

Kolik průměrně stojí servis stolních PC značky Dell?

Samotný servis počítače Dell se pohybuje průměrně kolem 600-800 Kč. Při větších opravách – typicky výměna více komponent – se může cena vyšplhat výš. 

Vyplatí se počítače Dell servisovat?

Záleží na stáří PC a také na tom, zda je možné závadu opravit. U zachovalých počítačů Dell se oprava vyplatí prakticky vždy, protože pořízení nového PC vyjde mnohonásobně dráž. 

Jak dlouho trvá servis počítače Dell?

Od jednotek minut až po desítky minut, výjimečně i několik hodin (pokud je servis nečekaně komplikovaný). Rozhoduje náročnost opravy a také schopnosti servisního technika.

Kolik stojí náhradní díly k počítačům Dell?

Cena základní desky se pohybuje průměrně v rozmezí 3-4 tisíce Kč, několik tisíc stojí i nový procesor. Vyšší stokoruny pak zaplatíte za výměnu zdroje, to samé platí pro paměť RAM. Co se týče doplňkových zařízení, lepší klávesnice pro počítače Dell vyjde zhruba na 1 500-2 000 Kč.