Spolehlivý servis počítačů (PC) Acer

Spolehlivý servis počítačů (PC) Acer
 • Vždy komunikujete s odborníkem
 • Vše vysvětlíme srozumitelně
 • Vynaložíte minimum úsilí
 • Garantujeme vyřešení problému

Potřebujete špičkový servis vašeho počítače Acer? Rádi k vám zajedeme na opravu kdekoliv po Česku. Ale možná vám bude stačit naše vzdálená pomoc – třeba nastavení, instalace či zrychlení PC provádíme on-line.

5 / 5

Potřebujete servis tohoto zařízení?

Jednorázová cena:
od 400 Kč
Vždy účtujeme prvních 30 minut práce. Následně každou započatou čtvrt hodinu (15 min.) podle našeho ceníku.
 • Vždy komunikujete s odborníkem
 • Vše vysvětlíme srozumitelně
 • Vynaložíte minimum úsilí
 • Garantujeme vyřešení problému

Výhodný servis počítačů Acer

Aspire
Nitro
Predator Orion
Jak spolehlivé jsou počítače Acer?

Pověst počítačů Acer

Acer své stolní počítače vyrábí pro široký trh, což se občas negativně projevuje na nespolehlivosti levnějších modelů. Co se poruchovosti týče, patří PC Acer k průměru – s počítači z nižších cenových kategorií můžete po čase narazit na více nepříjemností najednou.

Počítače Acer naši hodinoví ajťáci servisují na denním pořádku, takže si bez problémů poradí i s tím vaším. 

Nejčastější opravy u stolních počítačů Acer

Protože Acer nabízí osobní PC pro různé potřeby a v různých cenových kategoriích, poruchy se mohou lišit. Časté však jsou závady SSD disků, HDD disků a grafických karet. Nechcete-li do svého Aceru investovat příliš peněz, je také potřeba počítat s tím, že se časem nevyhnete výměně základní desky.

Na procesory počítačů Acer je spolehnutí, protože pochází od výrobců Intel a AMD. Když u nich přeci jen dojde k poruše, doporučujeme rovnou pořídit nové CPU.

Cena servisu počítačů Acer

Kancelářské a další základní počítače Acer většinou pořídíte za méně peněz, takže je před jejich opravou potřeba dobře zvážit, zda se nevyplatí koupit nový PC. Výměna SSD disku nebo HDD disku stojí kolem 2-3 tisíc Kč, za servis grafické karty ale možná dáte i dvakrát tolik. Oprava stolních počítačů Acer se každopádně vždy vyplatí u herních a extra výkonných PC, jejichž ceny dosahují i desítky tisíc Kč.

V případě potřeby vám servis počítače Acer naceníme.

Unikátnost a kvalita počítačů Acer

Většina počítačů z portfolia značky Acer odpovídá tržnímu průměru, ale v segmentu extra výkonných a herních PC světoznámá firma poslední dobou válí. Mezi náročnými uživateli je oblíbený třeba vysoce výkonný stolní počítač Acer Predator Orion 7000 nebo PC Acer Orion Predator 3000.

V segmentu levnějších počítačů Acer sází na ideální poměr ceny a výkonu.

S námi vám bude váš Acer vždy fungovat

Díky nám ušetříte svůj čas, energii a nervy.
Servis v Brně. On-line pomoc po celé ČR.
Můžete volat denně po-pá 8-16 h.
Poradíme vám s každým IT problémem.
Zjednodušíme soužití s technologiemi.

Které počítače Acer vám opravíme?

Netrapte se s tím, který model Aceru vlastníte a jak je starý. Servis, opravy i nastavení poskytujeme u každého modelu počítače nebo notebooku Acer.

Rychle vyřešíme vaše běžné problémy

 • Zrychlení PC a HW upgrade
 • Odvirování
 • Obnova a záchrana dat
 • Profylaxe a čistění PC
 • Oprava WiFi sítě
 • Sestavení počítače na míru
 • Reinstalace OS
 • Odhlučnění PC
 • Aktualizace ovladačů
 • Školení a práce s PC

Odborná IT pomoc on-line, nebo na pobočce

Někdy stačí malá rada po telefonu, jindy je potřeba zásah IT odborníka doma nebo ve firmě. Jsme připraveni na obojí. Případně zajděte k nám na servisní středisko.

Vyřešíme problém

Zajistíme vám spolehlivý servis u nás v Brně, nebo vyřešíme nastavení IT techniky po telefonu. Neřešte problémy, které nejsou vaše „parketa“.

Pomůžeme s konektivitou

Potřebujete vyřešit konektivitu nebo zlepšit pokrytí Wi-Fi u vás doma nebo v kanceláři? Nechte si kvalitně pomoci našimi odborníky.

Nastavíme server

Potřebujete pomoci se zásahy na serveru, zálohováním či přesunem do cloudu, nebo nastavením aktivního monitoringu vaší sítě? Kontaktujte naše ajťáky

Ubíráme vám spoustu starostí

5
3 recenze
 • Profesionální přístup a rychlé odstranění problému. Servis zajistili online na dálku. Maximální spokojenost.

  Dominika Ratulovská

 • Hodinové Ajťáky jsem využila k nastavení a propojení počítačů ve firmě, nastavení certifikátů, proškolení a tipů práce s mac bookem. Proškolení jak efektivně používat tiskárny. Se službou jsem absolutně spokojená, přístup zaměstnanců, rychlé řešení náhle vzniklé situace. Vše proběhlo na více jak 100%. Děkuji

  Michaela „GEMMEDICAL“

 • Hodinoví Ajťáci mi pomáhají šetřit čas na místech, kde není moje energie potřeba. Kdysi jsem si všechno dělal sám. Sám si vybral PC, sám vše nainstaloval, sám vše odladil. Nyní s tím jak se firma rozrůstá, tak si uvědomují důležitost svého času. Proto spolupracuji s hodinovými ajťáky.

  Tomáš Drdla

Časté dotazy k servisu počítačů Acer

Jak jsou počítače Acer poruchové?

Pokud se o svůj PC Acer dobře staráte a dopřáváte mu pravidelnou údržbu, můžete od něj očekávat dlouhou životnost. Počítače na kancelářskou práci (tzn. levnější modely Acerů) doporučujeme nezatěžovat vysokým výkonem, typicky hraním her.

Kolik průměrně stojí servis stolních PC značky Acer?

Ceny za drobné opravy stolního počítače Acer se pohybují v rozmezí 500-600 Kč, výměny více komponent a jiný náročnější servis může stát i více než 1 000 Kč. 

Vyplatí se počítače Acer servisovat?

Záleží na stáří počítače a na rozsahu poruch. Pokud například potřebujete vyměnit jednu nefunkční komponentu, nejedná se o příliš nákladnou záležitost a servis je v takových případech výhodnější než pořízení nového PC. Každý případ je ale třeba posoudit individuálně. 

Jak dlouho trvá servis počítače Acer?

Doba opravy se pohybuje v rozmezí jednotek až desítek minut (případně i několika hodin), vždy v závislosti na konkrétním případu. Pokud plánujete dát svůj stolní PC Acer do servisu, doporučujeme se na odhadovaný čas opravy zeptat přímo servisního technika, případně člověka, který servis zastupuje. 

Kolik stojí náhradní díly k počítačům Acer?

Náhradního díly pro počítač Acer stojí stovky až nižší tisíce korun. Nejvíce budete muset investovat do nového HDD (pevného disku) a základní desky, cena těchto komponent se pohybuje průměrně kolem 3-4 tisíc Kč. Levnější je výměna paměti RAM nebo CD/DVD mechaniky (pokud ji váš počítač Acer má).

Napište nám právě teď

  Bez údajů označených hvězdičkou* se neobejdeme
  Po odeslání žádosti vás budeme kontaktovat co nejdříve, nejpozději do 2. pracovního dne.