Problémy s IT řešíme přímo u Vás nebo na naší pobočce na ul. Vídeňská 202/119e, Brno.

Spolehlivý servis tiskáren Brother v Brně

Spolehlivý servis tiskáren Brother v Brně

Sháníte profesionální servis pro vaši tiskárnu Brother?  Některé potíže můžete vyřešit s naší vzdálenou pomocí – třeba přeinstalaci tiskárny nebo spárování s PC provádíme ihned on-line. A když vám tiskárna nebude stále fungovat, naši technici na servisu v Brně váš problém určitě vyřeší.

 • Vždy komunikujete s odborníkem
 • Vše vysvětlíme srozumitelně
 • Vynaložíte minimum úsilí
 • Garantujeme vyřešení problému
Jednorázová cena:
od 400 Kč
Vždy účtujeme prvních 30 minut práce. Následně každou započatou čtvrt hodinu (15 min.) podle našeho ceníku.

Výhodný servis tiskáren Brother

MFC
RJ
HL

Pověst tiskáren Brother 

Japonské tiskárny Brother patří k méně známým a méně používaným než tiskárny konkurenčních značek, nicméně uživatelé s nimi bývají spokojeni. Poruchovostí se nijak výrazně neliší od jiných tiskáren a vhodný model mezi nimi najde jak nenáročný zákazník, tak větší firma.

Brother nabízí inkoustové tiskárny, laserové tiskárny, mobilní tiskárny nebo multifunkční zařízení. Oblíbené jsou řady MFC, RJ a HL.

Nejčastější opravy tiskáren Brother a jejich cena

Uživatelé značky Brother občas mívají potíže při výměně toneru, ale ty většinou vyřeší svépomocí. Asistenci servisu naopak potřebují s uvízlým papírem v tiskárně Brother, případně – u inkoustových tiskáren – se zaschlým inkoustem v tryskách

Tyto potíže umí servis vyřešit poměrně rychle, a to za částku kolem 300-800 Kč. Stejně tak vám odborníci pomohou, pokud bude mít vaše tiskárna Brother problém nabrat jednotlivé listy papíru. A samozřejmě si s tím poradí i naši hodinoví ajťáci.

Které opravy tiskáren Brother se nevyplatí

Z ekonomického hlediska nedává smysl oprava tiskáren Brother, které už za sebou mají několik oprav, přičemž neustále přichází další potíže. Stejně tak doporučujeme zakoupit nové zařízení, pokud jste v minulosti tiskárnu sami rozebírali a opravovali ji svépomocí. Nevyplatí se ani servis starých modelů.

Z konkrétních poruch je nevýhodná výměna tiskové hlavy nebo kompletní čištění levných modelů tiskáren Brother.

Unikátnost tiskáren Brother

Japonská firma Brother působí na trhu už od začátku 20. století a při návrhu tiskáren pravidelně přichází s řadou inovací. Proto se jí také povedlo vybudovat portfolio špičkových multifunkčních tiskáren, které mnohdy předčí podobné modely od jiných značek.

Brother je také poměrně unikátní svým zaměřením na malé přenosné tiskárny, které si uživatel snadno sbalí na cesty.

S námi vám bude vaše tiskárna vždy fungovat

Díky nám ušetříte svůj čas, energii a nervy.
Servis v Brně. On-line pomoc po celé ČR.
Poradíme vám s každým IT problémem.
Zjednodušíme soužití s technologiemi.

Které tiskárny Brother vám opravíme?

Naši ajťási opravují všechny modely tiskáren od Brother. Nejmodernější typy i ty poměrně starší – s každou si snadno poradíme!

Ubíráme vám spoustu starostí

5
3 recenze
 • Profesionální přístup a rychlé odstranění problému. Servis zajistili online na dálku. Maximální spokojenost.

  Dominika Ratulovská

 • Hodinové Ajťáky jsem využila k nastavení a propojení počítačů ve firmě, nastavení certifikátů, proškolení a tipů práce s mac bookem. Proškolení jak efektivně používat tiskárny. Se službou jsem absolutně spokojená, přístup zaměstnanců, rychlé řešení náhle vzniklé situace. Vše proběhlo na více jak 100%. Děkuji

  Michaela „GEMMEDICAL“

 • Hodinoví Ajťáci mi pomáhají šetřit čas na místech, kde není moje energie potřeba. Kdysi jsem si všechno dělal sám. Sám si vybral PC, sám vše nainstaloval, sám vše odladil. Nyní s tím jak se firma rozrůstá, tak si uvědomují důležitost svého času. Proto spolupracuji s hodinovými ajťáky.

  Tomáš Drdla

Časté dotazy k servisu tiskáren Brother

Jak jsou tiskárny Brother poruchové?

Tiskárny Brother se řadí k průměrně poruchovým, na dražší a moderní modely je však spoleh a vydrží vám dlouhá léta. Naopak u levnějších a starších zařízení je po čase třeba počítat s investicemi do oprav.

Kolik průměrně stojí servis tiskárny Brother?

Cena za opravu tiskárny Brother se liší dle konkrétního typu tiskárny. Například servis multifunkční tiskárny bývá zpravidla dražší než v případě běžné inkoustové tiskárny. Proto si servis nechejte vždy nacenit předem.

Vyplatí se tiskárny Brother servisovat?

Uživatelé posílají tiskárny Brother do servisu většinou kvůli drobným závadám, které nejsou finančně náročné a lze je snadno opravit. Proto se servis tiskáren Brother vyplatí. To ale nemusí platit pro starší modely, které mají pravidelné potíže. 

Chcete vědět, jestli má smysl vaši tiskárnu Brother servisovat? Zeptejte se našich hodinových ajťáků

Jak dlouho trvá servis tiskárny Brother?

Oprava tiskárny Brother trvá průměrně jednotky až desítky minut. Hodně ale záleží na schopnostech konkrétního servisního technika a na rozsahu závady. 

Kolik stojí náhradní díly k tiskárně Brother?

Při nákupu nového toneru do tiskárny Brother počítejte s náklady kolem 1 200 Kč. Tisková hlava může stát přibližně 3 tisíce až 5 tisíc Kč.