Problémy s IT řešíme přímo u Vás nebo na naší pobočce na ul. Vídeňská 202/119e, Brno.

Spolehlivý servis tiskáren Epson v Brně

Spolehlivý servis tiskáren Epson v Brně

Přestala vám vaše „Epsonka“ pracovat a potřebujete šikovný servis? Některé potíže můžete vyřešit s naší vzdálenou pomocí – třeba přeinstalaci tiskárny nebo spárování s PC provádíme ihned on-line. A když vám tiskárna nebude stále fungovat, naši technici na servisu v Brně váš problém určitě vyřeší.

 • Vždy komunikujete s odborníkem
 • Vše vysvětlíme srozumitelně
 • Vynaložíte minimum úsilí
 • Garantujeme vyřešení problému
Jednorázová cena:
od 400 Kč
Vždy účtujeme prvních 30 minut práce. Následně každou započatou čtvrt hodinu (15 min.) podle našeho ceníku.

Výhodný servis tiskáren Epson

EcoTank
WorkForce Pro

Pověst tiskáren EPSON 

Tiskárny japonského výrobce EPSON mají dobrou pověst. Jsou podobně poruchové jako tiskárny jiných značek a obecně se pyšní dlouhou životností. EPSON na trh dodává inkoustové, jehličkové i laserové tiskárny.

K oblíbeným tiskárnám od značky EPSON patří ty inkoustové z řady EcoTank (určené pro běžné domácnosti) a Work Force Pro (pokročilé tiskárny s více funkcemi).

Nejčastější opravy tiskáren EPSON a jejich cena

Poruchy tiskáren EPSON jsou velmi podobné jako u jiných značek, takže je poměrně snadno identifikujete.

Nejčastějším problémem bývá zaseknutý papír. Ten z tiskárny buď odstraníte sami, nebo jej necháte odstranit v servisu za částku kolem 500 Kč. Tiskárna EPSON může mít také potíže s nabíráním listu papíru nebo se znečištěným posuvným válečkem. Servis těchto poruch vás vyjde na nižší stokoruny.

Zákazníci EPSON občas evidují i celkové „zamrznutí“ tiskárny, které ale běžně odezní po restartu zařízení.

Které opravy tiskáren EPSON se nevyplatí

Většinou se nevyplatí opravovat starší tiskárny EPSON (například starší 7 let), které trpí častým poruchami. U novějších modelů by vás vyšla draho výměna tiskové hlavy, takže pokud evidujete potíže s touto součástkou, bude nejspíš lepší pořídit novou tiskárnu. 

Unikátnost tiskáren EPSON

Tiskárny EPSON jsou unikátní svou dlouhou historií (první byly vyrobené už v roce 1968), kvalitou a hlavně inovacemi

V portfoliu EPSONu najdete spoustu vyšších modelů tiskáren, které se mohou pochlubit funkcemi, které u jiných značek neuvidíte – například systémem pro recyklaci kancelářského papíru.

S námi vám bude vaše tiskárna vždy fungovat

Díky nám ušetříte svůj čas, energii a nervy.
Servis v Brně. On-line pomoc po celé ČR.
Můžete volat denně po-pá 8.30-16.30 h.
Poradíme vám s každým IT problémem.
Zjednodušíme soužití s technologiemi.

Které tiskárny Epson vám opravíme?

Naši ajťási servisují všechny modely tiskáren od Epsonu. Ať už máte starší nebo nejnovější kus – každou máme „v malíku“!

Ubíráme vám spoustu starostí

5
3 recenze
 • Profesionální přístup a rychlé odstranění problému. Servis zajistili online na dálku. Maximální spokojenost.

  Dominika Ratulovská

 • Hodinové Ajťáky jsem využila k nastavení a propojení počítačů ve firmě, nastavení certifikátů, proškolení a tipů práce s mac bookem. Proškolení jak efektivně používat tiskárny. Se službou jsem absolutně spokojená, přístup zaměstnanců, rychlé řešení náhle vzniklé situace. Vše proběhlo na více jak 100%. Děkuji

  Michaela „GEMMEDICAL“

 • Hodinoví Ajťáci mi pomáhají šetřit čas na místech, kde není moje energie potřeba. Kdysi jsem si všechno dělal sám. Sám si vybral PC, sám vše nainstaloval, sám vše odladil. Nyní s tím jak se firma rozrůstá, tak si uvědomují důležitost svého času. Proto spolupracuji s hodinovými ajťáky.

  Tomáš Drdla

Časté dotazy k servisu tiskáren EPSON

Jak jsou tiskárny EPSON poruchové?

Tiskárny EPSON patří k méně poruchovým, v tomto ohledu jsou srovnatelné s většinou známých značek. Opravy jsou nejčastěji nutné u levných modelů, které nemají tak dlouhou životnost. Záleží také na typu tiskárny (inkoustová, laserová, jehličková).

Kolik průměrně stojí servis tiskárny EPSON?

Cena servisu tiskáren EPSON je přibližně srovnatelná s tiskárnami ostatních značek. Za opravu zaplatíte v průměru 500 až 1 000 Kč. Rádi byste znali přesnou cenu za servis vaší tiskárny EPSON? Zeptejte se našich hodinových ajťáků.

Vyplatí se tiskárny EPSON servisovat?

Záleží na stáří tiskárny a také na rozsahu závady. Pokud je vysoká šance, že by se závada mohla i po opravě opakovat, je pro vás výhodnější zakoupit novou tiskárnu. Většinou se však servis tiskáren EPSON vyplatí.

Jak dlouho trvá servis tiskárny EPSON?

Doba servisu se odvíjí jak od zkušeností a schopností servisního technika, tak od typu a rozsahu závady/závad. Každý servis by vám ale měl s předstihem sdělit, jak dlouho mu bude oprava tiskárny EPSON trvat.

Kolik stojí náhradní díly k tiskárně EPSON?

Novou tiskovou hlavu k tiskárně EPSON seženete za 2-5 tisíc korun, podávací komponenty v rozmezí 1 500 až 2 000 Kč. Cena toneru se pohybuje kolem 1 300 Kč.

Napište nám právě teď

  Potřebujete rychlou IT pomoc? Jsme zde pro vás!
  Mám pouze dotazPřijedu k Vám na servis (Vídeňská 202/119e, Brno)Přeji si výjezd technika na adresu v rámci Brna (200 Kč s DPH)

  Adresa pro svoz Vašeho hardware

  Co je svoz hardware a jak funguje?
  Po odeslání žádosti vás budeme kontaktovat co nejdříve, nejpozději do 2. pracovního dne.