Spolehlivý servis počítačů (PC) Lenovo

Spolehlivý servis počítačů (PC) Lenovo
 • Vždy komunikujete s odborníkem
 • Vše vysvětlíme srozumitelně
 • Vynaložíte minimum úsilí
 • Garantujeme vyřešení problému

Potřebujete profesionální servis vašeho počítače Lenovo? Rádi vám ho zajistíme kdekoliv po Česku. Anebo můžete využít naši vzdálenou podporu – různá nastavení, instalace nebo aktualizace provádíme on-line.

5 / 5

Potřebujete servis tohoto zařízení?

Jednorázová cena:
od 400 Kč
Vždy účtujeme prvních 30 minut práce. Následně každou započatou čtvrt hodinu (15 min.) podle našeho ceníku.
 • Vždy komunikujete s odborníkem
 • Vše vysvětlíme srozumitelně
 • Vynaložíte minimum úsilí
 • Garantujeme vyřešení problému

Výhodný servis počítačů Lenovo

Legion
IC
IdeaCentre
V50
Yoga
ThinkCentre
Jak spolehlivé jsou počítače Lenovo?

Pověst počítačů Lenovo

Stolní počítače Lenovo se osvědčily jako poměrně spolehlivé, uživatelé řeší jejich opravy a servis méně často a většinou potřebují opravit nebo vyměnit pouze jednu komponentu. Osobní PC Lenovo nejsou (na rozdíl od notebooků) mezi uživateli tolik rozšířené jako osobní počítače jiných značek. Ti, kteří počítač Lenovo vlastní, jsou s ním však převážně spokojení. Servis budete pravděpodobně potřebovat až časem.

Nejčastější opravy u stolních počítačů Lenovo

Softwarové obtíže bývají u značky Lenovo stejné jako u jiných počítačů. Nemusí však jít o závažnou chybu, například mohou být pouze špatně nainstalované ovladače. Z hlediska hardwarových závad vás může překvapit nefunkční SSD disk nebo HDD disk či porouchaná grafická karta

Občas dochází k problémům s pamětí RAM a v některých případech vypoví službu základní deska – pokud je však starší, nevyplatí se ji opravovat.

Cena servisu počítačů Lenovo

Jestli vlastníte novější a hlavně dražší počítač Lenovo, který přestal fungovat, ve většině případů je lepší jeho servis než pořízení nového PC. Nový SSD disk (případně HDD disk) vyjde kolem 2 tisíc Kč, o něco víc vás bude stát grafická karta – cena se může vyšplhat až k 6 tisícům. Částka za novou základní desku se pohybuje od 2 tisíc nahoru.

V případě drobných oprava počítačů Lenovo ale není důvod k obavám z vysokých cen. Rádi vám zašleme odhad nacenění servisu vašeho Lenova.

Unikátnost a kvalita počítačů Lenovo

Pekingská společnost Lenovo se v posledních letech ve výrobě stolních počítačů výrazně zlepšila a usiluje o to, aby její PC byly podobně oblíbené jako notebooky.

Lenovo zaujalo například konceptem „All In One“ (vše v jednom). Tyto typ osobních počítačů v sobě spojuje monitor i samotné PC. Z nejnovějších modelů si pozornost získal třeba počítač All In One Lenovo ThinkCentre nebo počítač All In One Lenovo IdeaCentre 3.

S námi vám bude vaše Lenovo vždy fungovat

Díky nám ušetříte svůj čas, energii a nervy.
Servis v Brně. On-line pomoc po celé ČR.
Můžete volat denně po-pá 8-16 h.
Poradíme vám s každým IT problémem.
Zjednodušíme soužití s technologiemi.

Které počítače Lenovo vám opravíme?

Nelamte si hlavu, jak starý model od Lenova máte… Naši ajťáci si poradí se všemi zařízeními této značky. Zajišťujeme opravy i on-line pomoc pro počítače a notebooky Lenovo.

Rychle vyřešíme vaše běžné problémy

 • Zrychlení PC a HW upgrade
 • Odvirování
 • Obnova a záchrana dat
 • Profylaxe a čistění PC
 • Oprava WiFi sítě
 • Sestavení počítače na míru
 • Reinstalace OS
 • Odhlučnění PC
 • Aktualizace ovladačů
 • Školení a práce s PC

Odborná IT pomoc on-line, nebo na pobočce

Někdy stačí malá rada po telefonu, jindy je potřeba zásah IT odborníka doma nebo ve firmě. Jsme připraveni na obojí. Případně zajděte k nám na servisní středisko.

Vyřešíme problém

Zajistíme vám spolehlivý servis u nás v Brně, nebo vyřešíme nastavení IT techniky po telefonu. Neřešte problémy, které nejsou vaše „parketa“.

Pomůžeme s konektivitou

Potřebujete vyřešit konektivitu nebo zlepšit pokrytí Wi-Fi u vás doma nebo v kanceláři? Nechte si kvalitně pomoci našimi odborníky.

Nastavíme server

Potřebujete pomoci se zásahy na serveru, zálohováním či přesunem do cloudu, nebo nastavením aktivního monitoringu vaší sítě? Kontaktujte naše ajťáky

Ubíráme vám spoustu starostí

5
3 recenze
 • Profesionální přístup a rychlé odstranění problému. Servis zajistili online na dálku. Maximální spokojenost.

  Dominika Ratulovská

 • Hodinové Ajťáky jsem využila k nastavení a propojení počítačů ve firmě, nastavení certifikátů, proškolení a tipů práce s mac bookem. Proškolení jak efektivně používat tiskárny. Se službou jsem absolutně spokojená, přístup zaměstnanců, rychlé řešení náhle vzniklé situace. Vše proběhlo na více jak 100%. Děkuji

  Michaela „GEMMEDICAL“

 • Hodinoví Ajťáci mi pomáhají šetřit čas na místech, kde není moje energie potřeba. Kdysi jsem si všechno dělal sám. Sám si vybral PC, sám vše nainstaloval, sám vše odladil. Nyní s tím jak se firma rozrůstá, tak si uvědomují důležitost svého času. Proto spolupracuji s hodinovými ajťáky.

  Tomáš Drdla

Časté dotazy k servisu počítačů Lenovo

Jak jsou počítače Lenovo poruchové?

Přestože je značka Lenovo známá především výrobou notebooků, velký pokrok udělala i v oblasti stolních PC a její počítače nemají často technické potíže. Samozřejmě záleží na tom, jak se uživatel o zařízení stará a zda mu dopřává hardwarovou i softwarovou údržbu.

Kolik průměrně stojí servis stolních PC značky Lenovo?

Cena opravy počítačů Lenovo se zásadně neliší od servisu jiných značek. Základní servis vás vyjde zhruba na 500-600 Kč, náročnější opravy mohou jít i přes 1 000 Kč.

Vyplatí se počítače Lenovo servisovat?

Oprava u starých modelů PC Lenovo se příliš vyplatit nemusí. Servis je nicméně vždy výhodný u herních počítačů Lenovo, které stojí i desítky tisíc korun, a tak důkladná oprava vyjde uživatele mnohem výhodněji. Servis PC lenovo doporučujeme vždy nechat na odbornících, abyste si na zařízení zbytečně nezpůsobili škodu.

Jak dlouho trvá servis počítače Lenovo?

Základní opravy trvají jen několik minut, náročnější servis se může protáhnout. Pokud chcete znát přesnější odhad, kontaktuje servisního technika, který bude mít opravu vašeho PC Lenovo na starost.

Kolik stojí náhradní díly k počítačům Lenovo?

Náhradní díly pro stolní počítače Lenovo stojí podobně jako u počítačů Dell, HP nebo Asus. Nová základní deska vás vyjde na 3-4 tisíce Kč, stejně tak si více peněz připlatíte za procesor, HDD disk nebo grafickou kartu. Platí, že čím lepší komponenty si do PC Lenovo pořídíte, tím dražší budou.   

Napište nám právě teď

  Bez údajů označených hvězdičkou* se neobejdeme
  Po odeslání žádosti vás budeme kontaktovat co nejdříve, nejpozději do 2. pracovního dne.